Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet egyértelműen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egyértelműen, de nem közönségesen, jelezni, ha bejön egy férfi?

Figyelt kérdés
Itt is viszonylag sok ilyen kérdést láttam, volt ahol arról panaszkodtak, hogy a nők alig adnak jelet, de volt nagyon sok, ahol azt írták, hogy az adott jelek nagyon közönségesek, és csak azt jelzik, hogy egy csaj meg akarja magát d.gatni. Én az előző és egyben első barátomat társkeresőn ismertem meg, szóval rögtön randival kezdtünk. Viszont most tetszik egy srác/férfi akivel a kutyafuttatón szoktunk találkozni, pár tömbnyire lakunk egymástól. És szoktunk beszélgetni. Mert egyszer már sokadik alkalommal láttuk egymást, és egymással szemben ültünk két padon, sokszor összenéztünk, aztán odajött bemutatkozni. Akkor elkezdtünk beszélgetni, és azóta is heti 1-2x simán összefutunk és dumálunk. De nem tudom hogyan jelezhetném, hogy én nem csak barátkoznék vele. Túl sok lenne nőként, mondjuk elhívni egy kávéra? Nagyon köszönöm, ha segítetek!:) 22N

jún. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Bízz benne, hogy elhív. :)

Ha nem hív el, akkor nem tetszel eléggé neki sajnos.

Te csak légy barátságos és nyitott, ha akar tőled valamit, lép.

jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem már rég levette, csak nem lép.
jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha tetszel neki biztosan jelezni fogja.
jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs elég vér a pucájába, akkor se fog elhívni ha tetszel neki. Vagy szerencséd lesz vagy elhívod te.
jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk megmondani neki. Mi férfiak a szóból értünk.
jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
5-ös, kezed ne kérjem meg? :-) :-)
jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hívd el kávézni, ha következő alkalommal viszonozza, akkor oké.

Ha nem adja jelét, hogy többet szeretne, akkor vagy van párja, vagy pedig anya kell neki, nem párkapcsolat.

jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!