Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő-fiatalabb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő-fiatalabb férfi kapcsolat ritkán tart sokáig igaz?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, ő 28 éves férfi. Nemrég kezdtem el dolgozni ezen a munkahelyen (egy kisebb gyorsétterem). Nagyon kedves srác, udvarias, segítőkész. Nem dohányzik, nem iszik, helyes is, sőt nagyon ügyesen sakkozik, gyakran jár versenyekre. Bár nem tett lépéseket felém, nem kezdett ki velem, abban reménykedtem, hogy majd idővel alakul valami.

Múlt héten két másik munkatársammal voltunk a konyhában amikor ők azon viccelődtek, mennyire odavan a kiszemeltem (senki nem tudja, hogy tetszik nekem) egy bizonyos nőért. Pár éve is kezdeményezett állítólag nála de akkor lett szingli a csaj ezért elzárkózott mindenkitől. Most viszont találkozott vele amikor ment a kiszemeltem anyagbeszerzés miatt és ott "nagyon kedves volt vele". A nő viszont négy évvel (!) idősebb tőle. De úgy látszik ezen senki nincs fennakadva, sőt cukkolják a kiszemeltemet mennyire hatással van rá, milyen jó nő.

Tegnap meg kaptunk egy megrendelést, ez a nő rendelt kaját. A munkatársam aki felvette a rendelést szólt mosolyogva, hogy ha akarja kiszállíthatja a kaját a másik futár helyett. Sajnos nagyon lelkesnek tűnt, vitte is gyorsan és mosolyogva jött vissza. Most lát rá esélyt, hogy kialakuljon valami, mert a nő nyitottnak tűnik.

Azt nem értem, hogy egy ilyen okos, intelligens, szinte sakkmester férfi miért nem gondolkozik? Ennyit lát csak, hogy jó nő, addig már nem gondolkozik, hogy idősebb tőle?? Ja és hiába helyes, abszolút nem egy kalandor, ő egy félénk, komoly férfi. Ezért is tetszett meg nekem.

Mi járhat a fejében? Szerintetek mennyi esély van arra, hogy ne legyen köztük semmi, ha meg igen akkor ne tartson sokáig?

26N



ápr. 27. 12:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
81%
Anyukáméknál már közel 40 éve tart, 6 év van köztük. Apu 22, anyu 28 volt amikor megismerkedtek.
ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
4 év az semmi, nem értelek kérdező. Nekem egy 8 évvel fiatalabb fiúval volt kapcsolatom évekig.
ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
5%
A nők szoktak itt fintorogni ha idősebb a pasi, úgy látszik a nőknek minden el van nézve bárhogy választanak partnert.
ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
90%
8 évvel fiatalabb a párom, 9 éve tart. De a környezetemben is van egy csomó olyan kapcsolat, ahol a nő az idősebb jópár évvel és ezek tartós kapcsolatok, van közte házasság közös gyerekkel.
ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj meg rám kérdező, de az a 4 év korkülönbség nem jelent semmit. Mégha 10 is lenne köztük, de ők meglennének együtt, szeretnék egymást akkor sem.

Az én barátnőm 35 éves lesz és a párja akivel több mint 7 éve együtt van még tőlem is fiatalabb, most lesz 30 éves.


Te csak féltékeny vagy a nőre, irigy vagy rá. Azt hitted, hogy te tetszel neki mert kedves hozzád. Légvárakat építettél a nagy semmire ugyanis soha nem kezdeményezett nálad, nem sugallta, hogy tetszel neki.

ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
87%

"A nő viszont négy évvel (!) idősebb tőle"


Azt hittem a cím alapján hogy minimum 10 év lesz a különbség, de inkább több.


4 év az semmi.

ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Férjem 4 évvel fiatalabb, 28 volt mikor megismertem. Ennek 11 éve, és még mindig jól megvagyunk. Szerintem ne várj arra, hogy majd szakítanak. Viszont ha neki bejönnek az érett, picit idősebb nők, akkor legalább tudod, hogy te miért nem érdekled.
ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
77%

4 év semmi ahogy írták is. Úgy írtad mintha 20 lenne. :D

Mondjuk nekem van ismerősöm, ahol 17 év van a nő javára, 4 éve együtt vannak. Már házasok. Ilyen is van, persze ott egy bizonyos kor felett már lehet zavaró tud lenni. Mikor a srác harminc, a nő közel 50.

ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Oké most felsoroltatok pár példát de tudjuk jól, hogy a férfiak nagy része a fiatalabb nőkért vannak inkább oda, persze tisztelet a kivételnek.
ápr. 27. 13:28
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Nem tök mindegy, hogy más férfiaknak milyen idős nők kellenek amikor neked az a férfi kell, de te neki úgyse kellesz?


Fogadd el, hogy a 4 évvel idősebb nőért van oda és majd akad más akinek te fogsz tetszeni.

ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!