Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok akik mindig romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik mindig romantikus idézeteket írnak, vagy mindig leírják egymás képeihez, azt hogy szeretlek, ott óriási szerelem van?

Figyelt kérdés

Erre a jelenségre nem tudok más szót mondani, mint a nyalás.

Nők különböző idézeteket írnak a barátjuknak, vagy férjüknek, közös kép alatt így hivatkoznak rájuk pl. mindenem, szerelmem stb. De még a közös kép alá is mindig odaírják egymásnak, hogy szeretlek, és még pluszba jöhetnek a csókos képek is.

Nekem semmi bajom azzal, ha valaki közös képet tölt fel a párjával, de valahogy ez számomra annyira taszító. Nekem is van barátom, mi is töltünk fel közös képeket, de sose írtam neki az üzenőfalra, hogy szeretlek, vagy ilyesmi.

"Nincs két igazi, mert minden félnek csak egy másik fele van. És én már megtaláltam. Azt az egyet. Téged." Ezekhez hasonlókat szoktam olvasni, amit nők írnak férfiaknak inkább a közös képükhöz, de még a kép alá odaírják, hogy szeretlek egy hozzászólásként. .


2023. aug. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
27 éve vagyunk házasok, minden olyan nyálas izé nélkül. Húgom elvált, évente más pasival ömleng a fb-n, aztán meg törölheti 😂
2023. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nyalás, ez a "közönségnek" szól, hogy "látjátok, itt nagy szerelem van".

Én jókat szoktam röhögni ezen, mert sokszor ezek szoktak csettintésre végetérni, hogy aztán 2 hétre rá legyen egy másik férfi/nő, akinek aztán ilyeneket írogathat az illető XD

Általában a komoly, hosszantartó párkapcsolatban erre már nincs az embernek kedve, és nem a szerelem hiánya miatt, csak mert lefoglal az élet maga. Meg mondjuk a párod is. Bármilyen értelemben. Én ezt a nagy ömlengést általában új szerelmeknél látom, és a nagyon "ilyen" emberek is megnyugszanak egy idő után és már nem posztolnak rommá mindent bőnyállal, ha elég sokáig sikerül együtt maradniuk.

De a másik az is, hogy sokszor önmagukat is győzködik valahol, tudatalatt. Sok ember sajnos nem tanulja meg, hogy mi alapján keressen magának párt, kb összejönnek az elsővel, aki rájuk mosolyog, vagy aki felszínes módon szimpatikus nekik, de nem nézik, hogy mennyire kompatibilisek. Aztán az ilyen nagy megmondásokkal próbálják elmaszatolni, hogy amúgy kb semmi nem tartja őket össze az ilyen idézeteken kívül.

Hagyni kell, vállat kell vonni, továbbgörgetni. Ez inkább az ő életük problémája, nem a tiéd.

2023. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűlölöm ezt a fajta ömlengest a facebookon. Egyszerűen nem oda való!


Másik amitől rosszul vagyok, amikor a gyerekek képét feltoljak, és odairjak, hogy "szerelmem, meg hercegnőm meg hercegem"... Na ettől a falra tudnék mászni.. 😂😂

(pedig nekem is van férjem meg gyerekem).

2023. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Láttam már olyat is, aki több év után is posztol ilyeneket a párjával. Mikor a barátommal összejöttünk sem ömlengtem neki, már 2 éve hogy együtt vagyunk.
2023. aug. 6. 18:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4: győzködik magukat, meg másokat, de a valóságot nem fogják felülírni. Az ő gondjuk.
2023. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Ritka ízléstelennek tartom. Egyébként a nyálas, szirupos amerikai filmekből vették, azokban mondogatják folyton, hogy szeretlek.
2023. aug. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen pár. Sok éve együtt vannak. Szeretik is egymást, ok. Sőt, két egyetemet végzett emberről beszélek.. És ők is folyamatosan ezt csinálják a facebookon.


Szeretem őket nagyon, de nem tudom hova tenni.

2023. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egy nőt, ilyen debella jellegű volt, régóta házas, egész jóképű, normális férje volt. Na, ez a nő ömlengte tele a facebookot mindenféle "varázslatos" pillanattal, meg évfordulóval. Szerintem ez ilyen figyelmeztetés lehetett a többi nő felé, ne gondolják, hogy nem figyel a pasijára.
2023. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyobb ott sem a szerelem mint máshol.

Csak van aki ezt szereti a kirakatba tenni, van aki pedig nem.

2023. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!