Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok,ha tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok,ha tetszene egy férfi,de elég rossz a híre?

Figyelt kérdés
Vannak közös ismerőseink.Nagyon tetszik,de sokan féltenek töle,mert szerintük nem egy hűséges típus.Nem csak szereti nézegetni a nőket,de él is minden adódó lehetőséggel.Ez kissé elbizonytalanít...

2023. márc. 26. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem olyan ember tetszik meg, akit már ismerek, és felfedezek benne olyan emberi értékeket, amik számomra fontosak. Ilyen pl az is, hogy hűséges, értelmes férfi, magas EQ-val. Ha ezekről meggyőződtem, akkor mindegy, hogy mások mit mondanak róla. Ha ennyire nem ismerem még, akkor még nem mondom, hogy tetszik, hisz nem is ismerem. Nem vagyok amőba, hogy pusztán a külső jegyek alapján másszak rá valakire...
2023. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
38%
A pletyka oka sok minden lehet, pl az illető sértődött, vagy magának akarja. Vagy volt egy ilyen aki elterjesztette. Vagy igaz is lehet a pletyka. Bármi lehet. Inkább beszélgess vele, valahogy derítsd ki milyen.
2023. márc. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!