Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak engem tölt el örömmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem tölt el örömmel, ha látom, hogy azok akik korábban tetszettek (pl. volt osztálytársak vagy akik lekoptattak) 40 éves korukra hogy megcsunyultak meg lepukkantak és valami nyomi pasival vannak?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem szégyennel és szomorusaggal tölt el


Nem is elutasitás kapcsán mert velük jártam ugyan fénykorukban(extra helyesek akikre tapadnak a nők) de megcsaltak vagy dobtak egy idő mulva.

Es aki tudja ki az exem, es ismeri MA, hogy milyen dagadt igenytelen diszno, szinte én égek, hogy hát igen vele jártam es aztán mondhatom en hogy de akkoriban jelyes volt, nem ér semmit.


Olyan aki tetszett, de offolt, az ma is tetszik viszont, ő ad magára ma is.

2022. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*akkoriban helyes volt
2022. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Az én osztálytársnőim is 1 kivétellel mind megcsúnyultak közel 40 éves korukra.
2022. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ki milyen rozsát szakit, olyat szagol.


Hogy ettől neked miért lessz jobb mikor, ha téged választ akkor se lett volna boldog. Azt viszont nem egészen értem. (Persze kárőröm de) Te nem érzed hogy ettől te nem leszel jobb opció mint az akivel van?

2022. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Engem inkább az szokott eltölteni örömmel, hogy választanak maguknak egy olyat, akivel aztán később jól ráfáznak (pl. megcsalják őket). Aztán utána lehet sírdogálni.
2022. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez csak sovány vigasz.


Örülni igazán annak lehet, amikor rájössz, hogy az a helyes lány, akivel kavartál vagy 15 éve, gyönyörű nő még ma is, és amikor találkoztok, hirtelen kedve támad egy kis nosztalgiára veled.

2022. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha örömmel tölt el téged, akkor neked azóta sincs normális párod, tehát te még lepukkantabb és nyomibb lehetsz, mint ők vagy a párjaik, és ez az egyetlen öröm az életedben. Lehet, hogy tök jó pasi jutott nekik 15 éve, csak a pasi is megöregedett. Sem én, sem a férjem nem úgy nézünk ki, mint mikor megismerkedtünk, mivel sok sok év eltelt azóta. Ettól függetlenül boldogok vagyunk. Te pedig úgy tűnik, azóta sem.
2022. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szinte minden ember megcsúnyul 40 éves korára, nyilván te is.
2022. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Sem én, sem a férjem nem úgy nézünk ki, mint mikor megismerkedtünk, mivel sok sok év eltelt azóta. Ettól függetlenül boldogok vagyunk. Te pedig úgy tűnik, azóta sem."


Hát igen, a kérdezőnk azóta nem boldog, mióta a kedves 7-es válaszoló ismeri a férjét.

2022. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!