Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a szerelemről? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szerelemről? Van örökké szóló szerelem?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok a szerelemről? Van örökké szóló szerelem? Szerintetek igaz az hogy mindenkinek van egy igaz szerelme a nagy világban és előbb utóbb egymásra találnak pl 5,10,15 múlva is de boldogok lesznek együtt?

2022. jún. 30. 10:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Naná, hogy van. Remélem az enyém nem lesz ilyen, mert már így is 4 éve külön vagyunk aztán valahogy csak akkor kerül elő amikor úgy gondolja, hogy éppen van csajom.
2022. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha lenne, csak sajnos az esetek többségében mindenki egy jobb oldalát mutatja a másiknak, aki abba szeret bele. Ezt fenntartani pedig...
2022. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az egy átmeneti kémiai állapot az agyban.

Kölcsönös tiszteletre,bizalomra alapuló szeretet tarthat örökké. De! Ez már egy tudatos dolog,azaz tudatosan tenni is kell érte mindkét félnek.

2022. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan túlmisztifikálják a szerelmet. Azokkal értek egyet,akik úgy vélik, hogy nagyon sok múlik a tudatosságon és az elhatározáson. Az a bizonyos rózsaszín köd, amikor nem tűnnek még fel a másik hibái,az nem marad meg örökre. Eljön az az időszak, mikor a szerelem valóban nem elég egy probléma megoldásához. Persze,fontos a vonzalom része is, de van,amikor komoly csapatmunkára van szükség és tiszta, őszinte kommunikációra. Nagyon fontos a szeretet, egymás tisztelete, és a bizalom. Sokan erre nem képesek. A baj akkor van, mikor már egyik fél sem akar tenni a kapcsolatért, de együtt maradnak azért társas magányban.

Szerintem sem csak egy szerelme lehet az embernek. Sokan lehetnek ránk olyan hatással, hogy gyökeresen megváltozik az életünk. Nekem is volt két olyan férfi az életemben,akik mellett boldog voltam, végül mégsem maradtunk együtt. Ennek ellenére nem állítom azt, hogy akkor ezek már nem voltak szerelmek.

2022. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

A szomorú igazság az, hogy a szerelem elmúlik, kb 1-5 év alatt, ez életkortól, lelki alkattól, stb is függ. Jó esetben utána támogató szeretetté alakul a dolog.


Egy realistább megközelítéssel azt is hozzáteszem, hogy nagyon sok kapcsolat, ami belép ebbe a veszélyzónába 10 év körül, elkezd fullasztóvá válni a feleknek, mivel eddigre általában gyerekek, hitelek, stb is terhelik a viszonyt.


És akkor még nincsenek ott az egészségügyi, anyagi, karrier- és önmegvalósítási gondok - ezek később jönnek (kapuzárási pánik).


Az általában véve elmondható, hogy egy életen át tartó szerelem nincs. Viszont egy életen át tartó, támogató szeretetben töltött kapcsolat, az van. Bár azért is rengeteget kell tenni.

2022. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
2-es a szerelem nem hozzáállás, hanem érzés.
2022. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egymás kölcsönös átb*ása. Nincs örök szerelem, mert ha lenne, akkor nem lenne ennyi válás, és mindenki vállalná az élettársi-, és egyék szupcsi kapcsik helyett a házasságot. Rendcsi?
2022. jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hinnék, csak az a baj, hogy akkor mindenkinek ugyanabban a néhány évben kéne megtalálni, amiben viszont nem hiszek. Ezért történik, hogy a legtöbb ember családot alapít, amikor van rá lehetősége, majd 10-20 év múlva megtalálja az igazit 🤷🏼‍♀️

Egyébként egyszer valahol azt olvastam, hogy minden embernek átlag 25 potenciális "igazija"van. 25 emberrel passzolnak annyira, hogy tényleg boldogan, kompromisszumok nélkül tudnák leélni egymással az életüket. Van, aki többel is találkozik, van, aki meg eggyel se. Ezt el tudom képzelni és reálisnak is tartom. (Én már 4-gyel találkoztam, de jobban örülnék, ha a 4.is felismerné, hogy én vagyok neki az egyik, mintha keresgélnem kéne még a maradék 21-et😂)

2022. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Örök szerelem nincs, legfeljebb, ha az egyik meghal, és a másik élete végéig csak őrá emlékezik, de ha szerelemmel kezdődik egy kapcsolat, és semmi zavaró személyiségjegy nem jelentkezik, akkor nagyon jó lehet a kapcsolatuk életük végéig is egymás mellett.Még akkor is, ha már elmúlt a nagy lángolás.
2022. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!