Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Romantikus történeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus történeteket mesélnétek?

Figyelt kérdés
Romantikus lélek vagyok és szeretek ilyen történeteket olvasni. Nem fikcióra vagyok kíváncsi,azzal tele a net.

2022. jún. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Én irtam mar egy nagycsomot lehet ki kéne adnom könyvben. Mert irdatlan hosszu mindegyik.
2022. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtem tinderen ismerkedni a mostani párommal éppen covidos voltam, meg bőven a járvány időszakban, így három hétig karantenban voltam, nem is tudtunk ezalatt találkozni. De mindennap 6-7 órát beszeltunk videochaten, és aztán három héttel később találkoztunk először. Fantasztikus volt az a három hét 🥰
2022. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 ettől én még semmit nem tudtam meg,de örülök,hogy ilyen sokban volt részed

#2 további sok boldogságot nektek és sok boldog pillanatot

2022. jún. 28. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
#2-es és utána együtt lettetek covid-osak, mert annyit nyaltátok egymást, hogy megint jött a levegőböl.. és jött az oltás oda is együtt mentetek, majd éltek, ameddig hagyja az oltás és happy ending vagy sem :D (sorry hehe).
2022. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Neeeem, kigyogyultam belőle tavaly :D

Aztán idén, mert már együtt lakunk, mindketten egyszerre kaptuk el. Én jól voltam oltás nélkül, ő két pfizerrel szenvedett, mint a kutya 🤣

2022. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, kérdező ☺️
2022. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
MOndtam én, hogy elkaptátok egyszerre is, mert sok volt a nyali-fai :D (csak az oltottak szenvednek amúgy, de te is látod ott a példa elötted na ez off befejezem :D).
2022. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1) tavaly márciusban a legnagyobb covid időszak előtt megismertem egy srácot, mindig hazavitt, rámenős volt, de nem nyomulós, nagyon bejött. 3 randi után találta ki a családom, hogy bezárkózunk és amíg le nem megy a covid, senki se ki, se be. a srác odajött az ablak alá és úgy beszélgettünk. (egyszer történt), egyébként pedig 1,5 hónapig minden nap beszéltünk (végül sajnos covid után még két randi volt és vége lett)


2) fb datingen ismertem meg január végén a mostani páromat, épp beteg voltam, mi 5 hétig elhúzódott és ő végig kitartott. az első randi után ő lett beteg, az 3 hét volt, azt én vártam ki. mindenki mondta neki is meg nekem is, hogy a másik csak játszik velünk, de tényleg betegek voltunk és mi bíztunk egymásban. a többi randik több órásak voltak. és ami a legromantikusabb az egészben, hogy el tudunk tölteni úgy 5-6-7 órát, hogy ülünk egy padon és beszélgetünk. összebújni is a világ legtermészetesebb dolga. azóta összeköltöztünk, amitől mindketten boldogabbak lettünk

2022. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Vagyok én,egy kicsit érdekes személyiség, gamer és elég lusta, és van ő az évfolyam (10.) legszebb lánya akinek millió nálam jobban kinéző fiú barátja van. 9.ben első félév végén kezdtünk el beszélni egy buszmegállóban. Én nem igazán értem hogy miért akart megismerni vagy mik voltak a szándékai először de kialakult egy nagyon jó beszélgetés,flörtök, szemezés, hülyültünk és a nap elején még azt se tudtam kicsoda nap végén meg úgy mentem haza aki tetőtől talpig szerelmes. Másnap is beszéltünk, mindig köszönt feltűnően kereste a társaságomat. Millio más fiúval beszélt és nem értem miért de mindig ő indította a beszélgetéseket. Kialakult egy jó barátság,lökdösődtünk, beszéltünk és 16 évesen először megszerettem valakit. Tökéletes volt aztán a lány kezdte felfedni hogy milyen valójában (cigi,pia,bulik, magamutogatás) és ugy éreztem hogy én nem vagyok neki különleges,csak simán egy haver. Megpróbáltam elfelejteni de nem sikerült. Év vége felé ő és a barátnői elég figyelmesek voltak velem. Voltak szünetek de sose hagyta hogy kiverjem a fejemből. Osztálykirándulás után újra közeledtünk, a magam módján kerestem a társaságát,odafigyeltem rá, vettem neki csokit mivel jó volt látni ahogy mosolyog és megölelt. Volt egy kisebb szorongásom de az az ölelés az olyan volt mintha újjászületnék. Aztán jött az év vége és nem mentem el évzáróra mert nem volt kedvem. Van vele néhány képem amiket nyáron gyakran nézek és valahogy érzem hogy a történetnek lesz folytatása.
2022. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!