Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tavaly nyáron egy régi lány barátom felkeresett elkezdtünk talalkozgatni (neki közben viszont volt egy kapcsolata amiben elvileg nem érezte magát jól ezért kezdett el velem talalkozgatni)Tudom és így utólag bánom hogy belementem ebbe mert a másik fiú helyébe keveredtem és most tudatosul bennem hogy mit is tettem...Hónapokig jó is volt minden nagy volt a szerelem úgy éreztem végre megtaláltam az igazit viszont kb 3hónapja úgy volt hogy összeköltözünk meg is lett az albérlet ahova csak ő költözött be végül mondván lelki baja van egyedül szeretne lenni kicsit nagynehezen vakságomban elfogadtam úgy voltam vele hogy oké ha neki ez kell legyen így...néha néha együtt aludtunk megritkult a szex is köztünk hetente 1x azt is hétvégén mikor ittas volt józanon nagy ritkán volt csak szex,munkahely váltás is volt nála közben előtte én jártam érte mikor végzett később a kollégái vitték haza mindig mikor megkérdeztem miért nem volt válasz.Miutan beköltözött az albérletbe az első héten hétvégén elment inni ugyan úgy hajnalban jött egy furcsa érzés és elindultam az albérletbe útközben találkoztam vele ahogy éppen sétál az exèvel akit velem csalt meg,megálltam szó szót követett és az exe nekem jött én pedig megvertem...ezek után én voltam a szemét és az agresszív állat pedig szerintem mindent jogosan csináltam..mindegy megbeszéltük én pedig benyeltem és megbocsájtottam telt az idő ő mèg mindig minden hétvégén bulizni járt engem egyszer sem hívott magával mikor egyszer én is elmentem a barátaimmal ugyan oda szórakozni levegőnek nézett mikor oda mentem hozzá letámadott hogy ne piszkáljam már kb húzzak onnan másokkal sokkal jobban érzi magát...Ezt is benyeltem telt az idő tovább közben persze szerettem volna vele több időt tölteni sűrűbben vele aludni stb a válasz mindig "nem" és a "talán" volt kezdtem elfaradni hogy miközben ő kimondja hogy "szeret" semmi cselekmény nincsen mögötte mintha csak mondaná.Eljott ez a hétvége megbeszéltük hogy szombaton elmegy inni aludjak nála a kedvéért furcsállottam hogy mi ez hirtelen mondtam hogy rendben szombaton benyögte hogy nem alszik otthon ne aludjak ott...én felbasztam magam és elmentem a cuccaimert amik nála voltak és eljöttem berúgtam majd valahogyan az albérletben kötöttem ki aludtam a kanapén felkeltem láttam hogy ő pedig az ágyában külön mentünk nem együtt.Reggel felkeltem arra hogy telefonál és mondja a barátnőjének hogy xy-nak írt az éjszaka snapchaten stb stb..Kimentem össze szedtem magam próbáltam vele beszélni nem igazán sikerült elküldött én lementem vártam a taxim közben ő is lejött beült egy autóba egy másik srác mellé és elmentek mondván "csak barát" tudom hogy mi a legjobb döntés csak kell visszaigazolás nehezen elem meg mert én szeretem és szar érzés hogy atbaszott.

2022. márc. 27. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a döntés , ennek vége . Csak húzzátok egymás agyát és idejét.
2022. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak eszköz voltál egy lelki roncs mellett, aki bármennyi faszt megfog, hogy bizonyítson. Amit leírtál, az egy teleregény. Ugyanígy nem lesz sem eleje, sem vége, ha nem lépsz ki.
2022. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki!!!!
2022. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz NINCS...


Amiről irsz az NEM SZERELEM, NEM SZERETET ez egy TEST-függőségi kapcsolat, már bocs..

Világos, mikor benne vagyunk abban az állapotban nem látunk tisztán, ahogyan te sem, de méltónak érzed magad, hogy segitséget kértél, igy megvan rá az esélyed, hogy jobb életet élj, mint amilyen most van..


Hidd el lesz idő mikor majd jót nevetsz ezen az egészen, de mindenképpen csipd magad nyakon, és menj amilyen messze tudsz menni tőle..


Hidd el, ha te látnád tiszta fejjel, hogy egy barátod ilyen helyzetben van, akkor szivesen tisztára mosnád a fejét, most legyél te ez a barát aki jót akar, és probáld meg magadat megmenteni.


Nagyon nagy a tűrésküszöböd, ezért hagytad, hogy ennyire megalázzanak.

Magasabbra kell tenni a türésküszöböt, nálad magasan van, mintha azt irnád fel a homlokodra, hogy ide köpjetek, biroom..érted?

vagy ide töröljétek a lábadokat belém, mert birooom...érted?


Ébredj fel légyszives!!!


Köszönöm, hogy jó úton vagy!!! Sikerülni fog, csak határozd el !!!!

2022. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen nagyon nyugodt vagyok sokat el bírok nyelni...a gond csak az hogy èn ezt a lányt nagyon régóta szeretem kb 6 ève soha nem tudtam rá barátként nézni most pedig meg is kaptam ez a legnagyobb baj...egyébként volt időszak mikor másfél évig nem beszéltünk a szívem megszakadt de jobb volt idővel viszont mikor újra láttam a szívem majd kiugrott a helyéről egyszerűen függője vagyok ennek a lánynak nagyon rossz érzés hogy nem akarom azt hogy másé legyen
2022. márc. 27. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!