Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos jó éjt/reggel üzenetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos jó éjt/reggel üzenetet írni a párotoknak vagy kapni tőle?

Figyelt kérdés

Nekem rosszul esik, hogy időnként amikor több hétre külön városban kell lennünk, nem ír sem este sem reggel. Ez a figyelmesség egy kis apró gesztusa lenne, hiányolom.

Már neki is mondtam.

Nálatok hogy megy ez?



2022. febr. 5. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nehezen tudnék komolyan venni egy olyan kapcsolatot, ahol nem kommunikálunk naponta akkor is, ha egymástól távol vagyunk...


Most hogy kinek mi az a konkrétum, ami hiányzik, az más kérdés.

2022. febr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez alapvetően egy szép dolog, kellemes a léleknek. Elég furi, hogy ennyire leszar. Neki nem hiányzol, vagy mi? Még akkor is, ha nem akar nagyon "tapadós" lenni, akkor is kb. kétnaponta várható lenne valami.


Bár alapvetően, azt akit az ember szeret, keresi legalább este vagy reggel amikor még/már nem tartanak a napi fontosabb események. Amúgy is jó érzés tudni, hogy van valahol valaki, akinek fontos vagy.

2022. febr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Igen, és azért is mert szeretem tudni, hogy este mielőtt lefekszik jól van e nincs e semmi baja.
2022. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktunk ez miatt írni egymásnak
2022. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esne, megmosolyogtat.
2022. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Legalabb este mindenkepp.
2022. febr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Nekem soha nem volt fontos az ilyesmi, de embere válogatja.
2022. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Számomra ez amolyan alap lenne.

Ahol ez túl nagy elvárás, ott tapasztalataim szerint valami nem ok.

2022. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos, magamtól biztos nem jutna eszembe üzengetni minden reggel és este. De ha a párom kifejezetten mondaná, hogy ez neki fontos, akkor a kedvéért megtenném.


36/N

2022. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31%

Nálunk a párom minden reggel amikor felkel küld egy jó reggelt üzenetet, én később kelek.

Amikor írok akkor mindig felhív munkakezdés előtt. Napközben nem tudunk beszélni, de ahogy végez az első dolga ha nem is sok időre de felhív. Este pedig videochat.

2022. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!