Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki alakulhat még a vonzalom?Va...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki alakulhat még a vonzalom?Vagy már soha nem fog?

Figyelt kérdés

Általános iskolában 15-16évesen tetszett egy lány nekem.Jártunk is de a kapcsolatunk valami rémes volt.Féltékenységek a sok vitatkozások teljesen szétszedtek minket!

Nagyon csinos volta kiscsaj akkorában is.Most 4-5év elteltével bomba!

Hosszú fekete derékig érő vastag haj.Nagy fekete szempár,pici ám de telt(nem vastag)száj,közepes méretű nagyon de nagyon kerek cicik(mintha szilikon lenne,ám de nem az mert én megfogtam neki! :P ))pici derék hatalmas csípővel és arányos fenékkel(ami valami eszméletlen kerek és formás is!!!! Lenyűgöz a csaj mindenben! Teljesen oda vissza vagyok tőle.

Na igen itt jövök én a képbe!Fűzöm őt írásban videó chatben a tel száma is meg van,néha talizunk van hogy ő hív fel engem,ritkkán de van hogy egy két szexre is össze futunk.Mindez hibába,nem lenne képes már együtt lenni velem.Egyrészt hatalmasatt csalódott bennem.Másrészt pedig mr nem szerelmes.



Elég gáz kérdésem!Hogyan érhetném el hogy bolonduljon értem?

Mivel érdemelhetném ki hogy szeressen engem egy olyan szituban ahol csak az a bizonyos töltött káposzta jó felmelegítve!



Alapból nem olyan nő akinél a csoki meg a virág meg a túlzott nyálasodás esélyes!

Az én jelenlegi álláspontomban meg aztán legföbbképp nem nyerő!

Szóval mit lépjek ????


2022. jan. 6. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

hű, hát első dolog, hogy ne chaten udvarolj neki, mert ez a fogalmazási készség és helyesírás elriasztja...

1-2 hónapig lehet próbálkozni, várni érzelmekre

2022. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!