Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy képtelen vagyok szerelmesnek lenni már, mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Régen egy csók jelentett valamit, sőt sokszor az az egy pillanat jelentett minden értéket számomra és persze magát a szerelmet is. Most ha megcsókolok valakit, már semmit sem jelent. Akkor sem, ha az illető közeláll hozzám. Nem jelent semmit a kézfogás vagy a szex és kissé undorodom is a testnedvektől, az izzadságtól... . Úgy érzem képtelen vagyok érezni.

A nőkkel szemben csendben elutasító vagyok és hideg,mert egyáltalán nem érdekelnek és többnyire rohadtul unalmasak. Természetesen ebből nem sok látszik maximum egy kicsit érződik, de igyekszem ezt elrejteni amennyire lehet.

Páran talán nárcisztikusnak néznek majd a következő sorok után de leírom, mert fontos.

Az átlagosnál magasabb intelligenciával rendelkezem és kiválóan tudom az embereket irányítani, terelgetni, manipulálni a megfelelő irányba. Van, akit nehezebb van, akit könnyebb van, akit hosszú ideig tart körbe venni van, akit egyből lehet. A legtöbb nőnek valamiért bejövök és sokszor meg esik, hogy kezdeményeznek is, de én annyira idegennek és szánalmasnak érzem az egészet... Olyan ez nekem, mint egy partin táncolni:idegen, szánalmas és legfőképpen elképzelhetetlen.

Mostanában az embereket csak járkáló hústömegként látom, kicsit undorodom is tőlük (egyre jobban) és nagyon naagyon távol érzem magamat mindenkitől a libidóhiányom miatt is.

DE most lenne egy lány, akinek nagyrészt őszintén tudtam beszélni a gondolataimról és nézeteimről. Aki okos és meghallgat és talán meg is ért valamennyire.

El kellene döntenenem, hogy akarok-e tőle valamit. Ezzel a lánnyal még a szex is érdekelne valamennyire, de fogalmam sincs, hogy tudnám-e szeretni. (Nem akarok nagyon belemenni, a lényeg, hogy a az egyetlen lányt, akit tényleg szeretni tudtam, Őt is évekbe telt teljes szívemből megszeretni és mikor otthagyott, akkor valami nagyon elromlott bennem(ez két éve volt)).

Ezer meg ezer kérdés felmerül bennem. De mindegyiket be lehet rendezni az IGEN és a NEM alá.

-Nem, mert nem akarom megbántani.

-Nem, mert jobbat érdemel.

-Nem, mert nem egy társaságba mozgunk.

-Nem, mert mi van, ha nem tudom szeretni

-Nem, mert mi lesz, ha undorodni fogok tőle is? ....

éés

-Igen, mert próbálkozni kell.

-Igen, mert senki más nem ért meg annyira mint Ő és évekig építettük a mostani kapcsolatunkat.

-Igen, mert szeretni akarok.

-Igen, mert Ő szeretné, szüksége van rá és talán nekem is.


Köszi, ha elolvastad eddig.

Nem merek már többet írni, így is talán túl hosszú.

Ui:. Szerintem nem fontos, hogy hány éves vagyok.

≈23F



2021. nov. 1. 15:00
 1/7 anonim válasza:
100%

Ha nem írod oda a kort, azt hiszem én vagyok az említett lány;(

Ugyanez van nálam, próbálok neki segíteni, de csak összezavar és össze vissza kavar. De nem fogom vele megszakítani a kapcsolatot mert szeretem,de így mindkettőnknek csak huza-vona, mert néha nagyon nem értem, mintha minden kérdés alól ki akarna térni.

2021. nov. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A rutin megöli az életed. Azt hiszed mindent kézben tartasz és egy kicsit kiégtél. Ha nem tudsz új perspektívát, akkor ez ennyi volt.


Ha majd találsz magadnak érdekes dolgokat, akkor megváltozol.

2021. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl nagy a kontrollmániád! Mindig mindent te akarsz irányítani! Hát a szerelem az nem olyan, hogy kontrollálni lehetne! Ne is nagyon erőlködj, hogy mindenáron szerelmes legyél. Hallgass a megérzéseidre is! Tudod! Mit súg az intuíciód?


"Igen, mert Ő szeretné, szüksége van rá és talán nekem is."


Ha ez a lány az egyetlen aki "megfogott", akkor miért nem próbáljátok meg? Leírtad, hogy ő szeretné! Mit veszíthetsz?

Írtad, hogy nem egy társaságba mozogtok. Akkor ha nem jön össze, nem lesz belőle semmi baj.

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy ő az utolsó reményed. Mintha még tartogatni szeretnéd, mint valami vésztartalékot ha már minden kötél szakad!

Ne várj nagy szerelmet szerintem, ha ilyen nagyon ellenőrző típus vagy, hanem inkább becsüld meg ezt a lányt!

2021. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Asperger esetleg? érdemes megnézetni.


Vágj bele, ha más nem, gyakorlásként jó lesz.

2021. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még olvasni is szomorú,hogy 23 évesek így érezhet,vagy bárki.

Akkor érdemes párkapcsolatot kezdeményezni ha készen állunk rá,

vágyunk rá.

Ha már az elején ilyen gondolatok cikáznak benned, nem érdemes

szerintem beleállni.

Ha majd eljön az ideje, akkor semmi kétség nem lesz benned,

csak az hogy meg akarod ismerni,vele akarsz lenni.

Ha ezt nem érzed, akkor inkább maradj szingli,de még fiatal

vagy, van rengeteg időd,hogy változz.

2021. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kevés a párkapcsolathoz, hogy ha valakivel, akkor vele talán sikerül. Neked csak egy kísérlet de a másik embert nagyon megsebezheted hosszú távra. Egy jó parkapcsolathoz rengeteg energia, szeretet, szerelem, vágy kell. Ellenkező esetben csak kínlódás az egész.
2021. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg fiatalabb vagyok 23nál...
2021. nov. 6. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!