Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csábítsam a páromat szexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam a páromat szexre?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő és ez az első kapcsolatom, egy éve vagyunk együtt. Nekem viszont nem jönnek maguktól ezek a dolgok, hogy hogy hozzam meg a párom kedvét a szexhez, hogy csábítsam el, hogy viselkedjek előtte szexin meg hasonlók. Sajnos önbizalmam is kevés van. Milyen jól bevált módszerek vannak?
2021. szept. 7. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Pl csatlakozz hozzá zuhanyzáskor
2021. szept. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Súgd a fülébe, hogy kívánlak. Belemarkolhatsz a fenekébe, megsimogathatod a combját, nyakát, vagy bele is csókolhatsz. Rövid szoknyában hajolj le előtte. Millió lehetőséged van!
2021. szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Azert,ha nincs önbizalmad, nehéz megmarmolni a fenekét és bele súgni a fülébe hogy kívánlak..tapasztalat...Én is szégyenlős vagyok és nincs önbizalmam.


Amit én legtöbbször szoktam csinálni hogy oda bújok hozzá,szép ruhában, szépen mosolygok rá és elkezdem simogatni a hasát,és megyek lejjebb a pénisz felé

2021. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
egy éve vagytok együtt, és nincs szex?
2021. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Egy éve vagytok együtt nincs szex, és még sose próbálkozott kezdeményezni? Elég fura egy kapcsolat.
2021. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nyilván van szex, csak általában mindig ugyanúgy zajlik. Este összebújunk az ágyban, egy kis csók és simogatás majd szép lassan lekerülnek a ruhák és szexelünk. Ezt általában ő is kezdeményezi, azért gondoltam hogy nekem is tennem kellene valamit. Szóval attól félek hogy ez unalmas lesz egy idő után. Van hogy reggel is szexelünk, de akkor is ugyanez a menet.
2021. szept. 7. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:
A változatos helyszín sem igazán megoldható mert mindketten a szüleinkkel lakunk még és valaki mindig van otthon. De valahogy én is szeretnék kezdeményezni és elcsábítani őt, csak a hogy a kérdés.
2021. szept. 7. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Ott már régen nem passzolnak a felek, ahol az egyiknek azon kell gondolkodnia, hogy hogyan hozza meg a kedvét a másiknak a szexhez.


Tapaztalat... Sajnos...

2021. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Akkor legyen a ruha változatos, szexi akkor is ha csak otthon vagy, beszélgessetek fantáziákról, elképzelt helyzetekről, ha mellette fekszel told oda a feneked, mintha csak felkínálnád, ha fürdik/zuhanyzik csatlakozz hozzá. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2021. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A zuhany jó lehet, érdemes kipróbálni. Amikor tudod, hogy ő van bent, gyors bemész hozzá és együtt zuhanyoztok. Közben lehet előjáték is, akár szex, és akkor már a helyszín is változatos kicsit.


Esetleg kivesztek egy szobát vagy elmentek egy hétre valahova. Teljesen másképp viselkedik az ember egy idegen környezetben, kicsit jobban "rászorul" a másikra, fesztelenebb a hangulat is.


De a legfontosabb az, hogy tudatosítsd magadban, hogy nem véletlen van veled 1 éve, így tetszel neki, így szeret, ahogy vagy. Esetleg ha van kérdésed, szívesen válaszolok. Én is elég önbizalomhiányos csaj voltam.


26n

2021. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!