Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanár-diák szerelem végzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák szerelem végzést követően?

Figyelt kérdés

Egyetem, mindkét fél régen nagykorú.


A korkülönbség 21 év.


De nehezen alakul, lehet sejteni, hogy vonzódik, de egyikünk sem lép, és nem merünk erről beszélni. Ráadásul mivel végeztem, már találkozni sem tudunk, mert egyetem miatt már nem aktuális.


Én vagyok a lány.



2021. aug. 11. 23:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért, az intellektuális, szolid emberek nem szoktak flörtölni, vagy csak szórakozni? Az jó, új információt mondtál. Elárulom, hogy én közgazdász vagyok, és már a második diplomám is folyamatban van. A családban van több tanár, valamint villamosmérnök, aki gépészmérnök is egyben, mégis szoktunk viccelődni, csipkelődni. Tudunk, és beszélünk is komoly és értelmes témákról, de könnyedebb dolgok is előjönnek.


Ha nincs apró, finom közeledés, akkor egyáltalán honnan tudod, hogy kölcsönös a vonzalom, csak egyikőtök sem mer lépni? Lehet, hogy akkor tényleg egy komoly, szakmai beszélgetésről van szó, és semmi többről.

2021. aug. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

félreértesz, természetesen nem karót nyelt népség vagyunk, tudunk szellemesek és kacagtatók lenni... arról van szó, h. eddig más volt a felállás, tanár-diák, és nyilván zavarba ejtő, ha ebbe beszüremkedik valamilyen új és felkavaró érzés.



eddig 2 barátommal tudtam erről beszélni, velük nyilván sokkal részletesebben, és egymástól függetlenül mindketten azt mondták, h. itt az illető részéről is nyilván van valami érzelem.


direkt flörtbe biztosan nem fogok belemenni, távol áll tőlem, szerepet játszani meg nem tudnék.

2021. aug. 12. 00:16
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Ahhoz képest hogy "szolid" vagy elèg parèly a stílusod


"Egyetem, mindkét fél régen nagykorú"

Fura lenne , ha egyik fèl 18- is lenne

Biztos valami húsfeldolgozó BSC😆


"lehet sejteni, hogy vonzódik"


"direkt flörtbe biztosan nem fogok belemenni"


Mit vàrsz ezek alapjàn?

Èrtèsem szerint , hogy lèpjen a pasi


Nagyon szívesen , és én sem humàn szakon vagyok àm 😁

2021. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

"mi elég komoly és értelmes beszélgetéseket szoktunk folytatni, soha egyikünk sem enged meg magának semmi ilyesmit"


Mègis mi a bànatból gondolod hogy vonzódik hozzàd?


"persze leírhatnám neki, de van esély a pofára esésre... ill. emiatt minden elromlik."


Vége az egyetemnek, mi romolhat el?


Max a prof. Hàzassàga 😆

2021. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

14-15 szó volt róla, hogy békén hagysz.


Provokatív, gúnyolódó minden hozzászólásod, jelentelek az adminnak.


És nem, ő sem házas.

2021. aug. 12. 01:21
 16/20 A kérdező kommentje:
ja, és nem professzor, hanem adjunktus, van különbség...
2021. aug. 12. 01:22
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Vègre be mert valaki szólni , csak ezért maradtam , tőlem a hivatalba is jelenthetsz


Pont csak a sajàt helyzetedre vonatkozó dolgokat nem èrtèkelted


"Mit vàrsz ezek alapjàn?


Èrtèsem szerint , hogy lèpjen a pasi"

2021. aug. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
36%

Adj konkrét jelzést a pasinak. Ha akar valamit, úgyis lépni fog. Ha nem, és te sem, akkor marad minden ahogy volt.

Nem tudom, de rólam amúgy szó nélkül is lesütnek az érzelmek. Így az is, hogy ha tetszik. Hebegek habogok. Hát csak a lüke nem veszi észre, hogy ezek a jelek. Van akin én se tudok kiigazodni, de legtöbbször levágom. Azt is észre veszem, ha a másik tesz a fejemre.


Én megtenném a lépést: kimutatnám az érzéseket. Úgy néznék rá, úgy szólnék hozzá. Annyi évesen nehogy má bénázzon a pasi, komolyan...

2021. aug. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
36%

Hát bammeg, diplomás emberek, és mint valami két élettelen 15 éves!!! Nem igaz, hogy neked működik a nyílás a lábad között...Mit kínlódnak felnőtt emberek, ha kölcsönös a szimpátia?

Tudományos beszélgetés után szépen megmondod, hogy tanárúr, jöjjön, igyunk meg valami jéghideg egészségtelent itt-és itt! Oldódik a hangulat, és kiderül, hányas a kabát. De ezt a vergődést hagyd meg a szűz tinilányoknak!

2021. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon egyszerűen kezelhető a helyzet: hívd meg emailben egy teázóba mondjuk szombat délután. Elég annyit írni neki, hogy "Kedves tanár úr! Szívesen meghívnám egy teára, mondjuk szombat délután háromra az X teázóba. Kérem, legyen szíves, jelezzen vissza, hogy el tud-e jönni. Üdvözlettel: ZY." Ezt begépelni és elküldeni két perc, s tiszta vizet önthet a pohárba. Azért jó az efféle meghívás, mert nem jelent semmiféle elköteleződést, hiszen csak egy teáról van szó. Ha azonban visszautasítja a meghívást, akkor egyértelmű, hogy nem akar kapcsolatot.
2021. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!