Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki találta meg így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki találta meg így az élete szerelmét?

Figyelt kérdés

Tehát meg volt az első randi az adott féllel, de nem jöttetek össze.


Később mondjuk 3-4 randi partner után ami szintén nem volt túl sikeres, arra gondoltatok, hogy az első volt az igazi, csak valami okból(legyen az gyávaság vagy önbizalom hiány) nem mertetek kapcsolatot kialakítani.

De később az élet össze sodort titeket és örökre együtt maradtatok.


ui. Most néztem meg a Fekete tükör sorozat 4. évad 4. részét ami erről szólt nagyjából, és kíváncsi vagyok tényleg volt e valakivel hasonló történet. Ahol mind a két fél úgy gondolta, hogy egymásnak vagytok teremtve, és nem pedig csak az egyik.



2021. júl. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Uhh velem még nem volt, de sztem nagyon ritka ha a lelki társad pont a párod személyében jelenik meg. Én sztem csak akkor érzed, hogy ő az igazi, de mondom ez nagyon rikta.
2021. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tobb mint 10 eve megy nálunk hasonlóan a dolog. Mar most kesz tenyek vannak koztunk, nem tudom mi lesz belole.

Majd neha jovok helyzetjelentessel, ha erdekel :)

2021. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!