Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttatok már gyönyörű férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttatok már gyönyörű férfit élőben?

Figyelt kérdés
Akiről le sem tudtátok venni a szemeteket annyira...

2021. máj. 15. 14:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Minden nap. Magamat. :-)
2021. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem sokszor, de igen. :)
2021. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
Pont annyit ,mint okos nőt....
2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

Többször láttam már ilyen férfit, de az egyikük különösen megragadt. Gimnáziumba menet a metrón láttam egy srácot és huh, tökéletesnek tűnt és utána nagyon bántam, hogy nem szólítottam meg.

A barátomat is idesorolnám (ezért se bánom, hogy nem szólítottam le a metróst), mert külsőre ideál nekem és vannak ilyen kis mozdulatai, amik semminek tűnnek, mégis el tudok bennük veszni.

2021. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
43%
Tobbet is, de csak miutan eljottem Magyarorszagrol. Teljesen mas genallomany.
2021. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen, pont múltkor. Magas, vékony, hosszú szőke haj, skandináv kifutómodell külső. Az öltözéke is nagyon tetszett, valószínűleg külföldi egyetemista lehetett.
2021. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

Igen láttam már olyan pasit aki a szemembe gyönyörű. Szerencsésnek érezhettem magam hiszen a páromnak szólíthatom.


Szakáll,bajusz,hosszú haj,szép szemek,vonzó testalkat.Ha lehet férfire azt mondani,hogy gyönyörű ő határozottan az számomra.. :)

2021. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
Igen,de nem sokat. Sajnos általában bele is szeretek, csak én meg nem vagyok gyönyörű nő 😕
2021. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%
Minden szerelmem gyönyörű volt akkor amikor odavoltam értük. De volt akibe nem voltam az, de minden lány - én is - el voltunk ájulva tőle. Az is szép fiú volt tényleg, az nagyon szép volt. Állandóan őt néztük amikor az utunkba került.
2021. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem mások szerint fura ízlésem van (legalábbis a barátnőim sose értették,hogy hogy rajonghatok azokért a férfiakért,akikért odavoltam),de az én szubjektív véleményem szerint a barátom gyönyörű.Leesett az állam,mikor először megláttam,aztán egész randi alatt alig mertem a szemébe nézni:D

Mint egy angyal.

2021. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!