Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mikor írt utoljára szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor írt utoljára szerelmes levelet?

Figyelt kérdés

Nem sms-re vagy messengerre, gondolok, hanem kifejezetten kézzel írt, postázott levélre.

Van valamilyen jól bevált szöveged amit használni szoktál



2021. ápr. 24. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose írtam

32/N

2021. ápr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

Párom börtönben volt, akkor :D

Rengeteget leveleztünk. És nagyon könnycsorgató meghato volt az összes tele tervekkel(házassági tervekkel is),erőt adva egymásnak, hogy kitartsunk es túléljük.


Egyik levelemben lerajzoltam magunkat amikor az ölében ülök és átkaroljuk egymást mellette pár sor szerelmes szó. És amikor megkapta aláírta ő is feldíszítette matricákkal meg egy igazi keresztet is tett rá és lefotózta és elküldte nekem a képet. Az egyik levelezésünk ilyen volt. Az ezer másikat nem írom le egyenként.

2021. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*be volt csempészve telefon hozzájuk egy időszakban rövid ideig, olyankor tudott neten irni csak.
2021. ápr. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy szerelmes levél soha nem olyan hogy bevált szöveg! Az szivből jön eleve.plane nem a gy rol!!:D

2

2021. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneknek pont az a lényege, hogy nem egy többször felhasznált sablon, hanem mindig más, de ugyanúgy érzelmekkel teli.

Én utoljára augusztusban írtam, a barátomtól utoljára pedig decemberben kaptam.

2021. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve az exemnek, kettőt vagy hármat is.

Ő is írt nekem. Meg lesz örökre, szép emlék :)

2021. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha

34N

2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 hónappal ezelőtt az exemnek, akit szeretek. :)
2021. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még anno régen 6.-ban.
2021. ápr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14 éves voltam. A ballagás után írtam annak a fiúnak, akit kikosaraztam a banketten, amikor felkért táncolni és akibe ovis korom óta szerelmes voltam. Jól beégtem, mert semmit se válaszolt, de legalább le tudtam zárni. Ha nem írom meg azt a levelet, szerintem még 30 évvel később is bennem lenne, mi lett volna, ha akkor elmegyek vele táncolni.:)
2021. ápr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!