Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A külföldi (elsősorban nyugati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi (elsősorban nyugati) férfiak milyenek társnak és legfőképpen apának?

Figyelt kérdés
Sajnos a magyar férfiakban már rengeteget csalódtam, így inkább úgy döntöttem, hogy családot egy külföldivel fogok alapítani. Akinek külföldi a párja, kíváncsi vagyok, hogy milyen apuka? És milyen férj? Az igazat elmondhatjátok, de lehurrogó, hozzá nem értő kommenteket nem kérek. Köszönöm.

2021. febr. 12. 19:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem nagyon naív vagy kérdező. Én ismerkedtem már külföldi férfiakkal (például németekkel) mivel ott éltem egy ideig, de életem legrosszabb tapasztalatait tőlük kaptam. Van bennük egyfajta társadalmi lenézés, ha nő vagy akkor is, csak mert Közép-Európai vagy. A magyar fiúkról sokkal jobb a véleményem. Voltam már együtt külföldivel és magyarral is. Ezután döntöttem el, hogy én maradok inkább náluk. Szóval ilyen szempontból elég vakvágányon vagy, feltéve, ha nem csak a pénz beszél nálad. Ha anyagilag beakarod magad biztosítani ha majd házasodsz vagy gyereket vállalsz, akkor válassz Nyugat-európait.
2021. febr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!