Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, örülnétek, ha egy lány elétek menne a munkahelyre meglepetésként?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha a barátnőm vagy egy lány haverom az, persze, bár utóbbi esetben meglepődnék. Idegenek vagy olyanok, akik nem az előző két kategória pedig semmiképp ne jöjjenek elém.
2021. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nem szoktam a magánéletem a munkahelyemen kiteregetni, így nem örülnék az ilyen meglepetésnek
2021. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Amikor a párom ügyeletes a munkahelyén, rendszeresen megjelenek, szexelünk és haza megyek.

Gyakran játszuk azt, hogy felhív, mint egy prostit, elmondja mibe öltőzzek, hogy sminkeljem ki magam, és mit kér tőlem.

Van amikor tartja magát a megbeszéltekhez, de van amikor bedurvul és "megerőszakol".

Volt, hogy tudta, hogy bemegy a kollégája az irodába valami papír miatt, és engem is behívott, majd félmeztelenül az asztal alatt kellett kuksolnom a párom péniszét masszirózva, amíg a kollegája bent volt.


Szóval röviden, van aki örül ha a csaj meglátogatja a munkahelyén. Vagy előtte. Mert néha kávéval vagy valami fonomsággal várom.

Neha meg ő vár engem a melóhelyem előtt kavéval vagy valami sütivel.

2021. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

3


Neeee, ez kemény :D ti nem uncsiztok

2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint a 2. Sokan az igazi nevemet sem tudják.
2021. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, párkapcsolatban jól esne, egyébként nem.
2021. jan. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Nem. A munakhely az munkahely, nem szerettem amikor az exem is odajött, felhívott hogy éppen arra járt és menjek ki elé, aztán persze ha éppen nem tudtam, akkor megsértődött...
2021. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd már békén szerencsétlent. Nem vagy a nője. Nem vagy jobb nála. Engedd el.
2021. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szeretem a barátnőmet, mindig örülök ha vele lehetek, de ennek nem örülnék. Hazafele a kollefákkal meg szoktuk beszélni az aznapi eseményeket, amiben a barátnőm zavarna/kellemetlen lenne, hogy nem ért egy szót se.
2021. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"ha egy lány": de ki? Egy ismeretlen, egy kolléga, egy volt kolléga, vagy csak úgy random az utcáról valaki?
2021. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!