Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a prűd barátnő nem törődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a prűd barátnő nem törődik a férfi igényeivel, de van egy másik lány, aki vevő rá, akkor mi fog történni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyu! Én azért nem teszem meg ezeket a férjemnek, mert igénytelen még elhízott, és büdös. De egy helyes izomos igényes férfinek simán.
2020. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a férfitól függ. Mennyire szereti a barátnőjét, mennyire félti a kapcsolatát, mennyire bátor kockáztatni, na meg mennyire gerinces.
2020. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Esélyes, hogy előbb-utóbb félre fog dugni a fickó (főleg ha már az érzelmek sem a régiek). Ismertem olyan fószert aki elvárta volna, hogy megujjazza a barátnője. A csaj persze elzárkózott ettől, és meg is lett az eredménye: A város legnagyobb lotyójánál megtalálta a számítását. Többször is. Utána még sokáig együtt maradtak, míg végül össze nem jött velem a lány. Nekem nem voltak ilyen "speckó,, igényeim, és a 4 év alatt egyszer sem csaltuk meg egymást. De tény, hogy a "prűdsége,, néha engem is bosszantott, kizökkentett a dolgok menetéből: Orál után nem engedte a csókot, mert visszataszítónak találta a saját ízét, és hasonlók. De tény: Ha túlságosan eltérőek az ágybeli igényeitek, nem vagytok kompatibilisek, az hosszútávon megbosszulhatja magát.
2020. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%
50% az szokott történni, hogy a prűd lányka belefut egy nőcsábásza, aki kiszagolja, hogy gázos a kapcsolata. Aztán életében először szexel úgy a csaj, hogy az ő igényeivel törődnek. Aztán hazamegy, és úgy vágja ki az önző pasiját, hogy csattan.
2020. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!