Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kövér lánynak soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér lánynak soha nem lehet majd izmos jóképű pasija?22/L

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 10:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%

Egy kover lany ismerkedjen csak kover pasikkal! Az izmos pasik altalaban sportolnak, tehat odafigyelnek az egeszsegukre, adnak magukra!

Aki csak zabal es nem tesz semmit azert, hogy jobb legyen, az ne akarjon kigyurt pasit! Barki le tud fogyni, csak kello akarat kell hozza!

2020. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

Van 1 alacsony kövér barátnőm (155cm&100+kg) eddig csak a mostani párja nem izmos és jóképű

Volt oszt.társam nővére minden irányban hatalmas, a párján bár van némi felesleg az izok mellett, de a feje kompenzálja

Sokat számít a kisugárzás, személyiség, humor

2020. dec. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Blaise83 válasza:
100%
Szerintem egyatalan nincs kizárva a lehetősége, persze tudom nem ez a jellemző. Én viszonylag vékonyabb testalkatú vagyok, régebben atletizáltam. Mégis simán eltudja csavarni a fejemet és beindítani a fantaziámat egy kissé moletebb testalkatú nő. Nálam nem a plázacica külső a fontos. Bár épp a ruházatával, ápoltságával tudja kompenzálni a legtöbbet egy gömbölyded alakú nő szeritnem, csak ezt fel kell tudnia vállalni és elkell fogadnia magát. Ha erre képes, akkor gyönyörűen képes csillogni és gusztán, sexyn, izgatóan tud kinézni számomra legalábbis. Bár ehhez hozzátartozik, hogy nekem van pár perverz fétishem bizonyos női ruhadarabok iránt, de ha egy bizonyos ruhakombinációt visel a molett hölgy, nálam könnyen elpattan a mécses...
2020. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Van egy-két izmos pasi, akinek ez a fétise, de nem sok. De most őszintén (és túlsúlyos lányként beszélek): szerinted ez korrekt lenne? Reális elvárás? Hogy egy olyan pasi legyen melletted, aki valószínűleg sokkal többet dolgozik a testén? Valószínűleg közös sincsen bennetek, a hobbijaitok sem ugyanazok...
2020. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Csak itt a Kerdezo tavol all a molett testalkattol...
2020. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Miért állna távol? Ezt hívják molettnek.
2020. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100 kg molett?
2020. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen. Testmagasság-100 az egészséges felső határ +10 kg ig túlsúly +20 kg molett. Az áruházban a molett osztályon tudtam csak ruhát venni amikor 80 kiló voltam, de én csak 162 cm vagyok. És a molett osztályon a legkisebb ruhákat vettem. A molett ruhák nagyok voltak rám, a normál osztályon az XL meg szűk.
2020. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen én molett vagyok
2020. dec. 27. 17:59
 20/23 anonim ***** válasza:
100 kg, pedig rohadtul a kover kategoria. Plane a kerdezo magassagahoz. Tessek adni magatokra es akkor szelesebb a valasztek!
2020. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!