Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnál,éreznél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál,éreznél ha életed nagy szerelme dalt írna egy másik nőnek ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy neki viszont nem én vagyok a nagy szerelme.
2020. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Csodálkoznék, hogy a saját neméhez vonzódik, illetve fixálnám, hogy valószínű ezért sem lehetett köztünk semmi :D
2020. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Semmit
2020. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Együtt vagytok? Életed nagy szerelme egy sztár énekes? Az anyukájának írta a dalt, vagy a jelenlegi barátnőjének?
2020. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A jelenlegi barátnőjének.
2020. dec. 1. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ez nem meglepő, biztos azért a barátnője az a lány, mert szerelmes belé, és dalban fejezi ki az érzéseit, nem?
2020. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
A lepontozó-brigád ismét aktív, meg is kapta mindenki a "piros jelzést". Kitüntetésre felterjeszthetőek.
2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Akkor azt érezném, hogy sürgősen tovább kell lépnem a saját magam érdekében, mert nem szeretek szenvedni.
2020. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván azt érezném, hogy neki nem én vagyok élete szerelme... :)

Ha így van, lépj tovább!!

2020. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Mit kéne éreznem? Ha tisztába lennék vele hogy kapcsolatban van akkor nem éreznék semmit ha alakuloban lévő randi partnernek irja a dalt akkor se, mert minek? Ergo ez a kérdés ugy ahogy van hülyeség. Az ember nem önmaga ellensége. Gondolom itt azt várod a nagy többségtől hogy szomorúságot, dühöt vagy haragot vagy féltékenységet fog írni vagy bőgést. De az mire jó?

Nyílván aki mással jött össze nem velem az nem életem szerelme. Szabad akarata van eldönteni kit szeret. Én meg nem fogok hazugságban vagy önmagam áltatásában élni. Továbblépnék.


Élete szerelme az embernek csak az lehet akivel megéli a szerelmet. Aki iránt csak egymaga érez valamit de a másik nem tud róla az nem az élete szerelme. Ezen idővel az ember túl lép , továbblép ezt nevezik reménytelen szerelemnek. Csak egy titkolt érzés amit ezen személy iránt érez semmi több mert viszonzatlan. De azt meg gyakran az emberek nagy többsége akaratlanul is idealizálja.

2020. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!