Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tud egymásba szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud egymásba szeretni két olyan ember akik gyűlőlik egymást?

Figyelt kérdés
Ez történt velünk. Hogy történhet ilyen mert hiába vagyunk benne én nem értem. Mi ennek a pszichológiája?
2020. nov. 25. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Véleményem szerint gyűlölni csak azt az embert tudod, akit legeslegelőször szerettél, de valami fájdalmat okozott neked. Ezért gyűlölöd. A gyűlölet pedig visszafordulhat szeretetté.

(Itt most emberi kapcsolatokról beszélek, nem olyanról, hogy én gyűlölöm xy politikust. Az nem szívbő jövő gyűlölet, max unszimpátia, megvetés, stb)

Nálatok nem ilyen volt?

2020. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem valahol kiegészítitek egymást, ugyanakkor motiváljátok is egymást. Tehát pl.: az egyikőtök gyakorlatias típus, a másikótok elméleti: oké, hogy vannak viták, de meg is oldotok dolgokat. És aki jobban motivált egy feladat megoldására, az magával húzza pozitív értelemeben a másikat is a megoldás felé.
2020. nov. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1#. Nálunk úgy volt hogy többet voltunk rosszban mint jóban. Ez azért volt mert ő nagyon szeszélyes és hisztis és gyerekes is. Így gyorsan felkapta a vizet olyan miatt is amin más csak mosolygott volna. Így sokszor nem beszéltünk hónapokig sem. Ezt ami most van szintén egy ilyen időszak előzte meg. Aztán úgy alakult hogy egymáshoz bújtunk automatice egyszerre éreztük hogy ezt kéne és utána megbeszéltük és elmondtuk egymásnak hogy mi van. A szótlan időszakban kezdtem el sokat gondolni rá. A végén már dédelgettem őt belül attól függetlenül hogy leköptük volna egymást legszívesebben. És ezt rajta is láttam. Soha senki előtt nem beszélt rólam csúnyán vagy leminősítően. Ezt onnan tudom hogy mások mindig mondták hogy mesélt rólam hogy ez és ez van velem, ilyen és ilyen változások vannak az életemben. Mert azt mindig tudta hogy mi történik velem, körülöttem az életben... Tisztában vagyok az összes hibájával de mégis szeretem. És ezt nem tudom hová tenni. Ő is tudja hogy vannak hiányosságaim és nyominger vagyok de mégis szeret :)

2#. Lehet ebben valami amit mondasz.

2020. nov. 25. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Tehát ha jól értem, ti barátok voltatok sokáig, mármint barátok, de összezördülésekkel? És most van ilyen először, hogy több van köztetek?
2020. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából még barátok sem voltunk. De összezördülés az volt :) :)
2020. nov. 25. 22:49
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemhiába írom hogy magam sem értem hogy hogyan alakult ez így :) érthetetlen tudom :)
2020. nov. 25. 22:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez az "annyira utálja, hogy ebből biztos szerelem lesz" játék.
2020. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy értve?
2020. nov. 26. 08:32
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Hany evesek vagytok? Ha majd nem lesz akkra szexualis vonzalom, el fog mulni a nagy "szerelem" es akkor mar tenyleg csak az utalat marad. Kb. ennyi van mogotte.
2020. nov. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9# 30-asok
2020. nov. 26. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!