Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lánybarátom, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom, aki a legjobb barátom, de viszont úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2020. okt. 30. 22:08
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Lassan kozlod vele megteszed a szukseges lepeseket
2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor? Hát, mivel lassan már minden zárva van, leginkább aludni.
2020. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Puhatold ki, hogy vonzódik-e hozzád, ha jelenleg nincs barátja. Amennyiben látod, hogy igen akkor talán van értelme elmondani neki és próbálkozni azzal, hogy több legyen köztetek. Egyéb esetben sajnos nincs értelme.


F

2020. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő hogy viszonyul hozzád?
2020. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki. Tonkretenne a kapcsolatot.
2020. okt. 31. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%

Nekem volt egy lány barátom, 1 évig csak barátok voltunk, összejártunk filmezni, olykor iszogatni, beszélgetni. De nagyon szép lány volt, és nekem nagyon tetszett ő. Aztán egyszercsak egyik este összejöttünk, csókolóztunk, aztán életem legjobb és legemlékezetesebb (szex) élménye következett! Azóta is arról az estéről álmodozom, hogy mennyire jó volt!

Igazából sosem kellett volna elengednünk egymást, így lett volna egy teljesen boldog életünk!

2020. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!