Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan gondolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan gondolatotok, hogy miért túl idős/fiatal hozzátok valaki, különben csodás jövőtök lett volna és nagyon fáj belül?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szívesen megismertem volna korombelikébt, de 10 év korkülönbséggel egyáltalán nem vonz, inkább csak felnétek rá és emberileg szimpatikus
2020. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a plátói sóvárgás elkezdődik kamaszkorban, amikor a tanárod tetszik, vagy a szüleid baráti köréből valaki.

Aztán az egyetem, a munkahely, az egész élet ilyen be nem teljesült lehetőségek sorát kínálja.

Félidőben (B oldal) pedig észreveszed, hogy már te vagy a túl idős, nem a másik fél :)

Igen, nagyon tud fájni.

2020. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
#1. Akkor te nem vagy szerelmes, és nem fáj nagyon belül semmisem. Igazándiból nem is neked szól a kérdés...de, köszönjük, h megosztottad "érzéseidet".
2020. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Találkoztam egy lánnyal, aki első pillanatban megfogott. De legalább 10 év van köztünk, ezért nem volt értelme próbálkoznom. Azóta eltelt 10 év, már nem lenne gond a korkülönbség, de van barátnőm.
2020. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
3: kár érte, úgy mondom. Szimpatikus ember, de képtelen vagyok hozzá vonzódni. Inkább csak jó társaság és szeretnék tőle tanulni. Inkább az apámat pótolja a kora miatt
2020. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
14 voltam, ő 25. Közös hobbi miatt ismertem meg, heti 2x fixen találkoztunk, táboroztunk, stb. Abban a korban rengeteg lett volna ez a 11 év. 4 évvel később elkezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, úgy döntöttünk, megpróbáljunk. Idén 23 éve próbáljuk... 😊
2020. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Van egy kedves nő, ő most 44 (én 35), aki ha 10 évvel fiatalabb lenne, vele maradtam volna egy életre. Így nem tudtam, mert a biológiai órája őt szorította, míg én nem álltam készen rá. Nagyon sajnálom, de el kellett engednem.
2020. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Volt, sokszor. Sokszor van az, hogy chaten véletlenül (tényleg nem keresgélek én fiatalabb csajszikat, néha ők írnak rám, meg egyik appban nem lehet 18 alá vinni az életkort, és hát, egészen sok a 18év alatti)


Szóval, egészen sokszor derül ki, hogy egy nálam sokkkkkkal fiatalabb lánnyal rettentően jól elvagyok, csak hát... Most mit csinálhatna az ember? Nagyon sok probléma, szinte kivitelezhetetlen lenne. Én azt mondom, hogy egy érettségi szint után, amit a lányok elérhetnek ~14éves kor környékén, már nem számít annyira a kor. Attól függ ki mit akar, mire bukik, stb., de egészen sok olyan 16éves lány van például, akit még nem rontott meg a hülyeség, és tök korrektul látja a kapcsolatokat. De, mivel tudjuk, hogy általában ezek a lányok később rájönnek, hogy az életet kicsit élveezni is kell úgy mond, ezért eleve nem jó ötlet ez. Ritka az, aki végül a feleséged lesz. Akkor meg minek áldozni rá az időt?

2020. szept. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Sosem érdekelt a kor, volt 20 évvel idősebb és 20-al fiatalabb csajom is.
2020. szept. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%
Sajna igen: Volt 1-1 olyan speciális terület, ami keveseket érdekel, de mégis összetalálkozott a sors 1*-1* ilyen személlyel, csak, hát valami mindig befigyelt.
2020. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!