Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket hogyan szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan szeret a férfi, akivel vagytok?

Figyelt kérdés
Kimutatja, kimondja? Nem mondja, de érzed? És biztosan érzed?

2020. júl. 17. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyszer nagyon beteg voltam. Senkinek se bírtam írni, annyi volt, hogy elmentem orvoshoz, majd egy algopyrinnel bebújtam az ágyba és off. A párom annyira megijedt, hogy munka után első dolga volt, hogy eljöjjön, hogy mi van ?? Még zöldség levest is főzött nekem , és ottmaradt velem.

Amúgy nem egy ömlengő típus, de azt hiszem ezzel a sztorival sokat elmondtam , hogy szeret e vagy sem?

2020. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Kimutatja, kimondja. Minden pillanatban érzem, hogy szeret, ezért vagyok mellette nyugodt. :)
2020. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lachesys ***** válasza:
78%
mutatja, mondja. en is mindig erzem.
2020. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én leginkább abból érzem, hogy elviseli a viselkedésemet. Akkor is türelmes és nincs egy rossz szava hozzám, amikor én vállalhatatlanul viselkedek. Mármint amikor nagyon fáradt vagyok és hisztizek. Sajnos nekem kicsit gyenge az idegrendszerem, előfordul h csapkodok, ha kiakadok valamin, kicsit türelmetlen vagyok. De nagyon utálom ezt a tulajdonságomat, és ezt ő is tudja, és benne azt szeretem a legjobban, hogy soha nem hibáztat ezért, hanem mindig elvisel és próbál segíteni lenyugodni és máshogy kezelni a helyzetet, és soha nem tesz szemrehányást ezért. Szóval ebből érzem, hogy szeret, hogy akkor is ugyanolyan kedves velem, amikor rossz passzban vagyok, mint amikor jóban.
2020. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
örömben, bajban, bánatban mindig mellettem áll, és nem fél megmondani, ha hibás vagyok, vagy hibázok, tudja cipelni az én terheimet is. De tud együtt sírni is velem, ha éppen olyan időszakom van valami miatt és nem esik kétségbe ha egyik pillanatban nagyon meghízok, mert tudja, hogy idő kérdése, és újra lefogyok, aztán megint meghízok és megint lefogyok. Ez már évtizedek óta így van. Elég lökött vagyok, és sok mindent a lelkemre veszek-ennek vannak folyományai is. Hazudnék ha nem nevelnénk a mai napig egymást.Rám nagyon rám fér.
2020. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mondja, mutatja. Ha látja, hogy hulla vagyok, elküld aludni és leteszi ő a gyerekeket. Én reggel mosott szar vagyok mindig, úgyhogy hétvégente ő csinál reggelit és sokszor be is hozza az ágyba. Odafigyel arra, amit mondok, legyen szó a gyerekeknek intézményválasztásról, a szülinapi ajándékomról, vagy hogy milyen filmet nézzünk este. Figyelmes, kedves, odaadó.
2020. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy
2020. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: és nem menekül másba a férjed, mármint mivel elviseli ezt a nagyon nehéz természeted (nekem is ilyen van), nem csalt még meg? Nem iszik? Vagy bármi, amivel kompenzálni tudja az életét. Mert egy ilyen természetet elviselni nagyon nehéz.
2020. júl. 17. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Kimutatja. Sok öleléssel, puszival, figyelmességgel, ha valami bajom van, aggódik...
2020. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Na jó, azért nem úgy kell elképzelni, hogy minden nap őrjöngve szétverem a házat... :D Csak nem volt egyszerű gyerekkorom se, alkoholista apa, aztán elvált szülők, 12 évesen nemi erőszak, majd egy 5 éves bántalmazó kapcsolat... Nem magyarázkodni szeretnék, csak h értsétek, hogy nem egy idegbeteg, hisztis liba vagyok, csak meggyötört kissé az élet, és nem nagyon volt honnan megtanulnom, hogy a hirtelen jövő feszültséget hogyan kell levezetni. Ezzel ő mind tisztában van, és nekem marha jól esik, hogy ilyen megértő, és nem várja el, hogy ilyen előélettel én legyek maga a kiegyensúlyozottság. Nem árultam zsákba macskát, ezeket már a legelején megbeszéltük. Szóval ebből tudom leginkább, hogy szeret, hogy tényleg nem csak a jóban, hanem a rosszban is velem van.
2020. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!