Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiverni a fejemből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, kiskorom óta ismerem. Bátyjámnak egy nagyon jó haverja volt régen, nálunk volt szinte minden nap (mostmár nincsenek annyira jóban). Körülbelül 3-4 éve szerelmes vagyok belé. Idősebb, mint én (8 év van köztünk).

Néha találkozunk vagy ritkán beszélgetünk facebookon. Egyszer-kétszer volt is köztünk valami, de ő mást szeret.


Hogyan tudnám elfelejteni?

Volt már, hogy 1 évig nem beszéltünk, de amint megláttam, egyből előjőttek az érzéseim iránta, és sokkal erősebben, mint azelőtt.


Volt már, hogy írt, nem írtam vissza neki egy ideig, de akkor csak azon járt az eszem, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy nem írok neki.


Egyszerűen nem tudom elfelejteni. Állandóan rá gondolok.


Valami tipp, tanács, hogy hogyan tudnám kiverni a fejemből?


Ha veletek is volt már ilyen, akkor hogyan léptetek túl rajta?


18L



2020. júl. 1. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nincs hogy 3-4 évig szerelmes vagy valakibe akivel nem is találkozol, ilyen csak a mesében van!!

Ez csak bedumálod magadnak!!


Keres valakit korodbelit ezt a csávót meg hagyd a francba!

2020. júl. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"de ő mást szeret"


Verd csak ki szépen a fejedből.

Például nyiss kifelé, foglald el magad.

Tereld el róla a gondolataidat.

Rögzült nálad, holott nincs értelme.

Ha volt is némi kis liezon, ha te kellenél neki, akkor most

veled lenne.


Előtted az élet. Itt a nyár. Társaság, kirándulás, strand,

nyaralás, az élet meghozza, ami meg van írva.

2020. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!