Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet szerelem két különböz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet szerelem két különböző társadalmi réteg közötti szerelem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit aki 11 évvel idősebb tőlem, 39 éves, én 28 vagyok. Ő vállalkozó én pedig egy minimálbérből, de jelenleg sajnos gyesen lévő anya vagyok. Nagyon szimpatikus, és talán lehet működne is köztünk. Viszont az anyagi különbségek úgy érzem ezt befolyásolhatják ráadásul félek hogy a közös ismerőseink is azt láthatják hogy én csak egy gazdag pasit keresek aki "pénzzel". Igazából hozzáteszem hogy nem érdekel a pénz de mivel magas különbségek vannak kettőnk közt valószínűleg nem is illetnénk össze. Lehet butának hangzik a kérdés. De mit gondoltok erről?
2020. jún. 22. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Így igen. Ez akkor szokott gondot okozni, ha a pasi keres rosszul, a csaj meg jól.


Hajrá!

2020. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogyha neki nem okoz gondot, hogy gyereked van és elfogadja, akkor nyugodtan vágj bele! Ne foglalkozz mással mit gondolnak, a legfontosabb, hogy boldogok legyetek!

Beszélgess vele sokat arról hogyan gondolkozik, milyennek kell lennie egy jól működő vállalkozásnak és könnyen rájöhetsz, hogy milyen képességeket tudsz utána elsajátítani is te is, hogy akár vállalkozni tudj.

Kíváncsi vagyok neked mi a véleményed ezzel kapcsolatban

2020. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavarja az, hogy neked már van egy gyereked, akkor miért ne? Ne idegesítsen, hogy más mit mond. Te független vagy?
2020. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Neki is van már egy 10 éves lánya:)

Persze függetlenek vagyunk mindketten

2020. jún. 22. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

A te részedről lehet őszínte szerelem, a pasi részéről ritkább. Fiatal nőket inkább a testükért szednek össze, mint a lelkükért. Remélem, nálad nem ez a helyzet.

Ajánlom, hogy használd ki a GYES-t és képezzed magad, ne minimálbérre kelljen utána visszatérned. Végezzél el valamilyen tanfolyamot kozben.

2020. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemi docens vagyok, de vagy négy évig volt egy nagyon is bensőséges kapcsolatom egy szakávsnővel. Szerelemnek tán nem nevezném, de jó volt.

A pénzben én álltam jobban, nyilván nem annyira, mint egy menő vállakozó, de ebből soha nem volt probléma.

2020. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges. Küzdj az álmodért:)!
2020. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Optimista hozzáállásból: persze, minden tökéletes lesz! Pesszimista szemszögből: hagyd, csak kihasznál!


Objektíven: bármi is lehet belőle, a jövőt senki sem látja.


Szubjektíven: Engem zavarna ha a párom jóval magasabb anyagi szinten állna, én úgy érezném hogy megvesz, mindenben övé a kormánykerék. Viszont mindenki más, ezért gondold át hogy te milyen vagy, milyen az értékrended, mit képviselsz, majd ezek után hozz döntést.

2020. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
39 éves minden hájjal megkent vállalkozó beszédít egy 28 éves anyukát... ha okos vagy elengeded az illetőt, találhatsz korban is hozzád illő párt.
2020. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!