Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egészséges ez a mértékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges ez a mértékű szerelem? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, eddig egy párkapcsolatom volt, de az egy manipulátor, érzelmileg zsarolós férfivel volt, akivel nem is éreztem mindig jól magam. Előtte sem, és utána sem volt normális kapcsolatom, pedig nagyon vágytam rá.

Novemberben ismerkedtem meg a munkahelyemen egy férfivel, aki 30 éves és első pillanattól fogva tetszettünk egymásnak, vágytunk egymásra, végül úgy alakult hogy március óta együtt is vagyunk.

Nem, nem a szex miatt van velem, lelkileg is nagyon szüksége volt valakire, aki szereti. Március óta folyton együtt vagyunk, egymásnál alszunk, együtt járunk bevásárolni és munkában is már nem bírunk egymástól külön lenni.

Nagyon szeretjük egymást, rossz a másik hiánya is, eddig 2 nap volt a legtöbb de az kegyetlen volt.

Ő neki már 8 barátnője volt, de senkivel nem volt ilyen jó neki sem. Nekem meg pláne.

Sosem gondoltam, hogy egyszer ilyen lesz velem, mert nehezen megnyíló, távolságtartó zárkózott ember vagyok, de vele minden annyira jó.

Megijeszt a gondolat, hogy ennek egyszer lehet vége.

A barátnőim szerint, ez nem egészséges szerelem.

Volt már valaki ilyen kapcsolatban? Boldog vége lett?


2020. jún. 6. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed magad vele és minden jel arra mutat, hogy ő is kedvel téged, szereti veled tölteni az idejét, akkor ne gondolj arra, hogy mi lenne, ha vége lenne. Így igazából bármire azt lehet mondani, hogy mi lenne, ha vége lenne, inkább bele se kezdek/nem törődök vele tovább. A pasit nem a barátnőid ismerik, ők maximum a saját tapasztalatuk alapján adhatnak tanácsot, de az meg neked irreleváns, mert minden férfi más. Ha jól érzed magadat ebben a kapcsolatban, akkor ne legyél borúlátó, mert az csak bevonzza a rosszat.
2020. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egészséges szerelem.


Az a nem egészséges, hogy szorongsz.


A múltat félre kell tolni.


Élvezd a kettőtök életét.

Magatokra figyelj.

A barátnőid "bölcs" tanácsait meg kezeld a helyén.

Hülyeségeket beszélnek.


Teljesen normális, hogy amikor csak tehetitek együtt

vagytok. Természetesen kell levegőt hagyni egymásnak,

te barátnőkkel, ők barátokkal, aztán meg közösen, egymás

barátaival, külön és/vagy együtt sport és egyebek.


Az a normális, ahogy ti éltek!


Mindig a saját érzelmeidre, ösztöneidre hallgass.

Ha most minden jó, mindkettőtöknek így jó, akkor

ez a természetes és normális.

2020. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A "barátnőid" irigyek.


Nem kicsit. Nagyon.

Nem osztanék meg velük mindent az életemből,

mert, úgy látszik, ellentartanak.


Ezt ismerem baráti körből és a széles családból is.

2020. jún. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elején ez a szimbiózis a természetesen. Ahol ez nincs, az nem is szerelem. Így ön létre egy olyan erős kötődés, ami akár évtizedekre is kitarthat. A szerelem el fog múlni sajnos, de a kötődés tovább kitart.
2020. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!