Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtaláltam az igazit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit és elrontottam mindent?

Figyelt kérdés
Szóval a legelejétől kezdve. Megismerkedtem egy férfival, nagyon jól kijöttünk egymással. Randizgatunk, majd össze jöttünk. 9 év korkülönbség van köztünk. Ő Magyarországon dolgozott/élt. Mivel az apukája beteg lett, ő itt feladta a munkáját, az otthonát és haza ment. Belgrád mellett lakik az apukájával, ott kezdett el dolgozni a családi vállalkozásban. Mikor ez az egész kiderült, kérte hogy menjek vele. Éljek én is ott. Mivel akkor voltunk együtt 4 hónapja. Így kicsit gyors lett volna a számomra, hogy adjak fel itthon mindent. Hagyjam itt a családomat, barátimat, a munkámat stb. Ő ezt megértette, és elfogadta. De neki mennie kellett az apukájához, amit én is megértek.Ez az egész februárban történt. Úgy váltunk el, hogy akkor maradjunk barátok, és majd lesz valami. Néha-néha beszélünk telefonon. Tudom hogy, sokat dolgozik, egyre rosszabb állapotban van az apukája. Most már tudom, hogy mellette lenne a helyem, támogatnom, és segítenem kellene. Mert ő az igazi a számomra. Ha kell az egész itthoni életemet feladom miatta. Legszívesebben most autóba ülnék, és meglátogatnám, hogy megbeszéljük ezt az egészet. Sajnos nem lehet, mert csak a határig jutnék, és onnan vissza fordítanának. Megbántam, hogy nem mentem vele, de korai lett volna 4 hónap után. Félek attól, hogy ő úgy dönt hogy tényleg maradjunk inkább barátok. Én azt nem bírnám ki. Folyamatosan ő jár a fejemben, minden pillanatban azt akarom, hogy a közelében lehessek. Elmondanám neki telefonon is, de szerintem egy ilyet jobb személyesen megbeszélni..
2020. ápr. 30. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

4 hónapi ismeretséggel ne tegyél olyan határozott lépést, hogy itt felrobbantasz magad mögött minden hidat. Aligha ismertétek meg egymást annyira, hogy végleg kiköltözz utána. Elvakít a szerelem és a lehetőség esetleges befuccsolása, de gondolkozz józanul.

Ffi.

2020. ápr. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el ezt neki telefonon, vagy írd meg levélben. Ha szeret, akkor megvár míg a járvány után ki tudsz menni. Ha nem vár, akkor soha nem is akarta komolyan, hogy kimenj. ffi
2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1-esnek és 2-esnek igaza van!


4 hónap nagyon kevés! Rózsaszín köd van még, majd ha már nem lesz rózsaszín köd és akkor is így fogod látni akkor mond ezt neki, ha ő is így gondolja még utána is.

2020. ápr. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg arra van lehetőséged, hogy telefonon keresztül beszélj neki az érzéseidről. Ezt szerintem tedd is meg. Ha azt gondolja, csak barátok vagytok, és nem is remélhet tőled többet, akkor esetleg talál majd egy másik nőt. Ahogy előttem is írták, négy hónap nagyon kevés idő, szóval nem követtél el hibát, hogy nem mentél vele. Képzeld el, milyen lenne, ha kint ragadsz nála, de mégsem jöttök ki egymással! Mihez kezdenél? Ha ő is úgy érez, mint te, akkor meg fog várni.
2020. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ma estig össze szedem a gondolataimat, és amikor beszélünk telefonon. Elmondom neki az érzéseimet. És amint lehet meglátogatom.

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!

2020. ápr. 30. 10:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Közlöd majd velünk, hogyan végződött?
2020. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huu. hát túl vagyunk a beszélgetésen. Elmondtam neki, hogy mit érzek. Szerencsére nagyon jól fogadta az egészet. Mivel neki is ugyan ezek az érzései, csak eddig nem mondta. Mert nem akart engem befolyásolni, és reménykedett, hogy újra összejövünk. Azt mondta, hogy jelen pillanatban az apukájával kell lennie, nem kéri, hogy hagyjam itt a munkámat meg semmit. Mert ő is idővel szeretné eladni az ottani vállalkozást, és visszajönni Magyarországra. Azt szeretné, ha vége ennek az egész vírus dolognak, akkor egy pár napra/hétre menjek ki hozzájuk. Ismerjem meg az apukáját. Mi is megtudunk beszélni mindent. Szóval hihetetlenül boldog vagyok.
2020. ápr. 30. 23:18
 8/9 anonim ***** válasza:

A magam nevében köszönöm a választ. Az elgondolásotokat jónak vélem. Megértem az örömödet és hogy boldog vagy. Arra azért nagyon ügyelj, hogy a szerelem rózsaszín fátyla nehogy teljesen elfedje a jó meglátásodat. Nem akarom lelombozni a jókedvedet, Isten ments! Minden jót!

Ffi/79.

2020. máj. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
...és várjuk a folytatást! Legyél boldog, de ne vak!
2020. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!