Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, veletek elöfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, veletek elöfordult ilyen, hogy szerelmesek lettetek, és mégis bepróbálkoztatok szexre másiknál?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy enyhitö körulmenynek, hogy új szerelem esetén , tehát amikor még nem volt elkötelezödés .

2020. febr. 24. 05:30
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Rengeteg az ilyen.
2020. febr. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ha a szerelem tárgya tojik rám, nem mutat érdeklődést akkor megyek tovább. Ha igazán szerelmes akkor kitart egy darabig nálad.
2020. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Bár alapjában véve nem vonzanak különösebben a párkapcsolatok és nem is kerestem tudatosan párt, mégis szerelmes lettem egy lányba. Azóta nem keresek alkalmit se, és ha valamilyen csoda folytán be is próbálkozna ilyen szándékkal egy másik nő, arra is nemet mondanék, pedig egyelőre még abban sem vagyok biztos, hogy hogy viszonyul hozzám ez a lány.
2020. febr. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Attól, hogy rajongásig oda vagyok a páromért, még más nőkkel is jó a szex, minden érzelem nélkül.
2020. febr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, lehet a párod is pontosan így van ezzel. Attól még imád, hogy mások farkán ugrál. Gondolom, megértő lennél vele.
2020. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól hogy szerelmes vagyok valakibe még nem biztos hogy ő is viszonozza. Ugyanúgy mint kettes, ha látnám hogy veszett ügy, magasról tesz rám az illető, és emiatt nem lenne veszteni valóm, akkor igen.

Csak bizonyos nők vannak oda annyira a plátói szerelemért, mert "jajj de romantikus hogy ő nem szeret engem de én őt igen", de egy férfi mérlegeli a helyzetet és továbbáll ahelyett hogy pocsékolná az idejét ilyen lélekölő sz.rságokra.

Ha viszonozná akkor viszont nem lenne rá okom, meg nem is akarnék mással lenni.

2020. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!