Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi időt várnátok valakire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt várnátok valakire?

Figyelt kérdés

Mennyi az az idő, amennyit úgy gondoljátok érdemes rááldozni arra az emberre, akit nagyon szerettek, de most egy kicsit hülye és nem rossz ember, csak észre sem veszi mekkora hülyeséget csinál.

Tudom függ sok mindentől, több részlet kellene most nem akarom leírni a sztorinkat.. de úgy mégis kb. mennyi időt adnátok valakinek, hogy észhez térjen és mi az a pont, amikor ha már jönne közölnétek amelyik ajtón jött, azon mehet is, ha eddig nem tudott hamarabb észhez térni.



2019. szept. 10. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki veled akar lenni, az mindent megtesz azért, hogy veled lehessen, a többi csak kifogás, bohóckodás. Fölösleges az ilyenre időt pazarolni, mondván 'hátha megjön az esze'.
2019. szept. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Ha várni akarsz, te csak b-terv leszel itt.
2019. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát amúgy most, hogy így belegondolok, ez tök igaz.. :( nem akarok b terv lenni.
2019. szept. 10. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Ez hülyeség. A barátom 10 hónapot várt rám mert egy szerelmi csalódáson akartam TELEJSEN túl tenni magamat. Mielőtt másfele nyitok tiszta lappal, és nem “menedéknek” használom az előző utáni magány elviselésére. Ennyit várt rám, és bár együtt vagyunk, és sajnos mrg nem vagyok biztos az egészben (a csalódás után nehéz újra szerelmesnek lenni) hihetetlen voldog hogy vele vagyok és én is boldog vagyok mellette.
2019. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetsz boldog ha te sem vagy biztos az egèszben? Szerinten neked a szíved meg az agyad kèt teljesen más dolgot mond.
2019. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"de most egy kicsit hülye és nem rossz ember, csak észre sem veszi mekkora hülyeséget csinál"


Ezt a remény mondatja veled és hogy neked még vannak erős érzelmeid iránta. De, számodra rossz ember, mert olyannal foglalkozol akinek nem számítasz és nem értékel. Ezt az igazságot le kell nyelni, még ha fáj is és nem pazarolni tovább az időt.

2019. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4 evet vartam ra. Aztan jott es elmondta h uugy szeret mint regen h velem akarja leelni az eletet, eljegyzett, elvett felesegul, gyerekeink lettek majd honapokig atvert, megcsalt es vegul elhagyott.

Ne varj, aki veled akar lenni az veled van, minden nap. Nem varat, nem jatszmazik, nem szab felteteleket. Ott van, szeret. Aki massal van, aki duzzog hetekig az nem a te masik feled.

2019. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs melletted pont akkor, amikor leginkább szükséged lenne rá. Hiszen te vakon szereted őt. Ő mégsincs sehol. Egy percet nem éri meg várni rá!

Te csak egy név vagy a listáján, amit majd elővesz, ha nem akad más. Szerintem te sem akarsz pótlék lenni.

2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!