Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha most lehetne egy kívánságod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most lehetne egy kívánságod azzal a nővel, vagy férfival kapcsolatban akibe szerelmes vagy mi lenne az?

Figyelt kérdés
Az enyém egy csók. Szeretném megcsókolni!
2019. szept. 2. 21:12
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

#16, #28, Az kemény.... #28, minden rendben lesz veletek, sok erőt. #16, nagyon sajnálom.


Képes legyen csak egyszer, egy percre átérezni, ami bennem van. Utána látná, mennyire gyönyörű, és mennyire egyek, együtt vagyunk, mennyire tiszták vagyunk igazából.


Egy másik szerelmemnek pedig, hogy várok rá, és rengeteg csodát fogunk tenni ha találkozunk.

2019. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Azt kívánom őszintén mindenkinek, hogy teljesülnek ezek a vágyak! ❤️
2019. szept. 3. 17:16
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jöjjön rá végre, nem vagyok gonosz, nem akarok neki rosszat a hibáim ellenére.Pont azért viselkedem úgy,ahogy, mert még szeretem. Meg tegye félre a haragot, a sérelmeket, és értse meg, én csak Őt akarom.
2019. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

#28as vagyok. Én is őszintén kívánom mindenkinek, hogy teljesüljenek a vágyai! ❤️ Főleg és leginkább azok, akik tényleg összetartoznak, csak valamiért külön utakon kellett járniuk egy darabig. A többieknek pedig nyugalmat és továbblépést, valamint a boldogság megtalálását!

Én sem tudom még, hogy rám melyik lesz igaz... De egy idő után el kell engedni azt, aki nem tér vissza hozzánk. Én személyszerint a tavaszi félévben (egyetemista vagyok) már nem szeretnék rákoncentrálni. Hamarosan egy nagy változás következik be az életemben, amire tudom, hogy ha nem reagál, akkor onnantól nincs több befolyásom kettőnkre.

Egy jó ideje remélem, hogy elengedi a haragot, és szembenéz a hibáival (ahogy én is tettem), és rájön, hogy anno nem a szerelem múlt el, hanem már nem tehettem tovább ezt magammal. A mai napig szeretem, ő pedig úgy gondolja, hazudtam, mikor azt mondtam, hogy "bármit tenne, szeretném." - de nem azt, hogy nem hagynám el.


Sok sok "találkozást egy régi szerelemmel🎶🎶" kívánok nektek! 🙏

2019. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!