Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudtok nekem tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Először is kezdenèm azzal, hogy kb. 2 éve az akkori munkahelyemen az egyik férfi kollegámmal nagyon jóba lettem. Mindig volt közös tèmànk. Az interneten is sokat beszèlgettünk. Nekem van egy 7 éves kislányom. Régóta egyedül nevelem. Nèha őt is meglepte egy kis aprósàggal meg engem is. Egyszer vendègül is làttuk őt. Ott ismerte meg a szüleimet is. Ő 41 èves, független és nincs gyereke. Egy idő utàn elmentem dolgozni egy màsik munkahelyre. De a kapcsolat ugyanúgy megmaradt. Talàlkozunk is nèha, a puszinâl ès ölelèsnèl mêg nem jutottunk tovàbb nem beszèltünk kettőnkről. De érzem nèha, hogy közeledik. Most példâul 1 hete elvitt a kislànyomat ès engem a nyaralójàba pàr napra nyaralni. Nagyon jól éreztük magunkat. Éjjelig beszèlgettünk meg tv-k, ölelés, puszi volt, de más nem törtènt most sem. Nem csattant el csók. De èrzem, hogy fontosak vagyunk neki. Tett is cèlzàst arra, hogy lehet, hogy hiànyzik egy apa a kislànyomnak. Zavarba jöttem ès tereltem a tèmàt. Mondta, hogy legközelebb is jó lenne összehozni így együtt pàr napot. Nyaralás óta is folyamatosan èrdeklödik felőlünk. Mit gondoltok? Kialakulhat ebből párkapcsolat?

Köszönöm annak, akinek volt türelme vègig olvasni! 🙂


2019. aug. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A tanács a még nyitottabb hozzáállás.

Hajrá és hajrá. Előre is sok boldogságot.

2019. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ti már kB jártok, csak eddig még szégyenlősek voltatok megfogalmazni. 😃

33/f

2019. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komolyan gondolja a dolgot. Legközelebb bátorítsd kicsit, mert úgy látom, bizonytalan.
2019. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kőszönöm a vàlaszokat! 🙂

Remélem, hogy így lesz, ahogy írjátok!

2019. aug. 24. 04:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is egy csodás napot töltöttünk együtt hàrmasban! 😊
2019. aug. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!