Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet 2 embert szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritarit kérdése:

Lehet 2 embert szeretni?

Figyelt kérdés
Ide leírom, mert nagyon nagy dilemmában vagyok és kiváncsi vagyok ki mit tenne. De csak komoly válaszokat kerek!! Szóval van az exem aki első nagy szerelmem volt. És én meg mindig szeretem, sokat harcoltam a kapcsolatert de ő dobott.. úgy hogy meg várta a folytatást de a lényeg az hogy ő nagyon ki akarta élni magat de én minden ellenére szerettem/tem. Van viszont egy ideje egy barátom akit szeretek és “túl jo” minden terén nagyon rendes aranyos és most újra felbukkant az ex, hogy szeret és hiányzom és rossz döntés volt és mindet megtenne. És nem lehet arra fogni h azért mert mással vagyok mert már tényleg egy ideje együtt vagyunk meg ez nen arról szól hanem h kiélte úgymond magat én viszont nem szeretném megbántani a mostani páromat mind a kettőt szeretem és a szívem húzna az exemhez mert nagyon jo volt egyébként minden csak a végére lett borzasztó csúnya és sokat szenvedtem miatta de mégis nagyon bennem van de az új meg olyan rendes és nem tudom mit tegyek most. Őszintén. Ha valakinek volt hasonló vagy tud értelmes tanácsot adni az írjon. 17l

2019. aug. 23. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármit is teszel, semmi esetre se csald meg a barátod: nem csak miatta, magad miatt sem.


A leírásból annyit tudtam össze szedni, hogy az exed nem volt veled rendes, a jelenlegi barátod pedig az. És elméletileg mindkettejüket szereted. Én a helyedben a rendesebbet választanám: kutyából nem lesz szalonna.

Szerintem magadat is megaláznád azzal, ha visszamennél egy olyan pasihoz, aki egyszer már megalázott. Az ilyen ki tudja, miért jön vissza? Lehet csak simán most nincs senki és tudja, hogy te szereted, így addig átmenetileg jó lennél te is, aztán amit jönne valami másik nő, ismét dobna. Különben is, milyen ember az, aki annak ellenére is szédít, hogy tudja, van barátod? A jelenlegi barátod tud erről?

2019. aug. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. aug. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Gyakran előforduló eset kialakulatlan személyiségnél.
2019. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Vissza ne menj a régihez. Mintbírták kutyából nem lesz szal9nna. Egyébként meg 17 évesen majdnem mindegy is. Lesz még 100 másik
2019. aug. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd mindkettőt. Az exeddel úgyanúgy járnál, nem hiába mondják, hogy felmelegítve csak a káposzta jó.A mostani fiút nem szereted eléggé, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült.
2019. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!