Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon átlátszó húzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon átlátszó húzás volt? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

!Az egész kérdés egy feltevésre épül, szóval azt tekintsétek úgy, mintha rátok igaz lenne!


Szóval az exemmel 5 éve szakítottunk, anno nagyon megbántottam (semmiféle bántalmazás vagy konkrét megcsalás nem történt, de jogos volt a döntése).

Ő volt életem szerelme, bár azóta már volt hosszabb távú kapcsolatom, de most vele én szakítottam, mert úgy éreztem, nem vagyok se magammal, se vele őszinte.


Nagyon sokat gondolkodtam a szóban forgó nagyszerelem lányról, és fájt a gondolat, hogy elszúrtam, és elveszítettem Őt. A belülről marcangoló fájdalom miatt hirtelen elhatározás hatására úgy döntöttem, hogy letörlöm Facebookról azokat a képeket, amiken ő rajta volt / amikhez neki köze volt, hiszen már nézni sem bírtam az emlékeket.

Így tulajdonképpen a semmiből 7 év(!) után már számára sem láthatóak azok a képek (a beállítás miatt addig csak ő tudta megnézni).


A feltevés a következő: ha ti esetleg néha rákeresnétek az első szerelmetek / exetek adatlapjára, és azt látnátok, hogy 7 év után törölt egyébként másoknak nem is látható képeket rólatok (& az emlékeitekről, pl egy koncertről, amin nem is ti vagytok rajta, csak maga az esemény, a színpad) , és tudnátok, hogy ő szúrta el, akkor mire gondolnátok?


Most elárultam magam? Egyértelmű az elkeseredésem?

27/F


Ui.: kérlek titeket ne szidjatok, tudom, hogy elrontottam, tudom hogy 5 év alatt nem túl lenni már szánalmas, és azt is tudom, hogy a Facebook alapvetően nem jelent semmit. Szóval kérlek titeket, csak válaszoljatok a feltevésre! Köszönöm!



2019. aug. 22. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem árultál el szerintem semmit. Kitörölted a képeit, azaz nem akarsz rá emlékezni se. Szerintem ezt jelenti, nem azt hogy még mondig szereted. Én nem gondolnék erre. Arra sincs semmi bizonyíték, hogy vissza szokott nézni az adatlapodra, szóval szerintem feleslegesen agyalsz.

Mellesleg jó tanács: élj a jelenben! :)

2019. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalról ezt tapasztalva azt gondolnám, hogy talált valaki mást/komolyan ismerkedik valakivel és ezzel szimbolikusan is lezárta végleg a dolgot, hogy tiszta lappal kezdjen. Vagy ha nincs is más, de már nem kötödik, és ezért nem is akarja, hogy kint legyenek.

Szóval pont fordítva gondolnám, mint ahogy történt. Ha szóba kerül, tessék, fedősztori ;)

2019. aug. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a korrekt válaszokat! Ment a zöld!

Azért "pánikoltam" be, mert ha esetleg néha kíváncsiskodott az évek alatt utánam, akkor azt is láthatta, hogy 4 évig kapcsolatban voltam utána, ami 1 évvel több, mint amennyi ideig mi voltunk együtt. Szóval arról hihette, hogy túl akarok rajta lépni vagy hogy már meg is tettem, a képek viszont abban az időszakban is fent voltak. Most meg letöröltem őket, pont mintha számítana (hiszen számít...ugye), pont mint egy sértődött / bántott kisfiú....

Értitek? Hogy miért zavart az engem ott, ha 7 évig rendben voltam vele egy komoly párkapcsolatban is? Nem pont most a feltűnőbb?

Lehet ez csak az én agyam, ami játszik velem.

2019. aug. 22. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Észre sem venném hogy törölted.
2019. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es kék kezet adam, mert pont a feltevés volt a lényeg, amit a kérdés elején is említettem. Hogy ha néha ránéztél volna az exre, és hirtelen feltűnt VOLNA, hogy törölt emlkékeket, AKKOR mit gondoltál VOLNA?

Nyilván mivel abban sem lehetek biztos, hogy ő nézi-e. Ez egy feltevés.

De azért köszi a választ!

2019. aug. 22. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit gondolnék, hogy végre lett valakije, így leszedte, mert már túl van rajtam.
2019. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak arra gondolnék, hogy takarított egyet. Ez nagyon sok idő.
2019. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még... Mert pszichológiai szempontból is utánanéztem, és ott inkább azt mondták, hogy egy ilyen döntést hirtelen kirohanás okoz, ami erős érzelmeket takar. Hiszen ha semleges lett volna, akkor nem érdekelt volna pár ezer éves kép. Akkor csak jó emlékként visszanézném őket, nem lenne szükség törlésre. De nyilván velem nem ez a helyzet...
2019. aug. 24. 18:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem, hogy ez csak egy felvetés de van esetleg valami ami miatt azt hiszed, néha megnézte? Tudsz róla valamit 7 év távlatából?

Mert az, hogy neked ő ott van a szíved mélyén nem biztos, hogy te is neki. Illetve magamból kiindulva az évekkel ezelőtti exek már eszembe sem jutnak. Persze emlékszem rájuk, hogy jártunk de nem szoktak eszembe jutni. Így azt sem nézném mi van velük. Azóta más, tőlük független életem lett és persze nekik is. Szerintem ők sem agyalnak már azon, mi van velem, milyen jó volt együtt stb. Legalábbis nem hinném.

Vagyis a felvetésednek nincs semmi értelme. Ha azóta ő nem adta semmi jelét annak, hogy gondol rád akkor nem szokta nézegetni nyugodt lehetsz.

Tehát nem átlátszó húzás, mert ő nem fogja látni az biztos.

2019. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!