Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ki a világ legszeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki a világ legszebb nője? Palvin Barbi után, természetesen. Őt senki nem übereli.

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 17:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

Nem ismerem mind a 3 milliárd nőt, így nem tudom.

Barbi számomra 10/6-7

2019. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Palvin Barbinál ezernél több jó nő van...
2019. aug. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
59%
Persze, az itteni vélemények szerint Palvin Barbi átlagos és az utcán ezer szebb nő rohangál. Én még nem láttam nála szebb nőket az utcán. Persze, a hírességek közül vannak bőven szebbek, de kövezzetek meg, a metróban, az utcán nem szokta Palvin féle nők szembejönni velem.
2019. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%

Szamomra az a durva h mindenkinek 10/10 a Barbi "O" laba is?

Mert engem gyerekkoromban nagyon megbantottak h "ooo de jo labam van", onnantol sohasem viseltem szoknyat de amikor meglatom az oveit amikkel kifutokon rohangal (es penzt keres), elgondolkodok h mekkora hulye voltam...

2019. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

Igazából nem is nagyon értem ezt a rajongást.


ÉN bármerre járok, soha senkitől nem hallok egy szót sem Palvin barbiról....


szóval nem tudom, de senki még csak meg sem említi, és ezen az oldalon kívül sem hallani róla...


ő egy egyszerű kislány, el nem tudom képzelni, hogy miért olyan nagyszám ő? több milliónyi gyönyörű nő van...

2019. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%

#15:

"Igazából nem is nagyon értem ezt a rajongást.

ÉN bármerre járok, soha senkitől nem hallok egy szót sem Palvin barbiról....

szóval nem tudom, de senki még csak meg sem említi, és ezen az oldalon kívül sem hallani róla...

ő egy egyszerű kislány, el nem tudom képzelni, hogy miért olyan nagyszám ő? több milliónyi gyönyörű nő van..."


Azért ez a te szegénységi bizonyítványod, már ne is haragudj.

Egyszerű kislány?? Palvin Barbi benne van a világ 50 legjobb(an fizetett) fotómodellje között. Bárki, aki a szakmájában benne van világviszonylatban az első 50-ben, minden csak nem egyszerű kisgyerek.

És épp ezért lehet rajongani is érte. Ha nem is a szépségéért (mert ez ugye szubjektív), hanem az elért sikereiért. Persze Magyarországon az ilyen teljesítményeket nem szokás elismerni.

Amúgy az éves ALAPfizetése 4 millió dollár (kb. 1,2 milliárd forint).

2019. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Alexandra Stan és Iggy Azalea.
2019. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
73%

Palvin Barbara igencsak messze van attól, hogy világszép tündér ilona legyen. Maximum számodra ő a legszebb.

SZVSZ a Miss Hungaryhoz képest alulmaradna.

2019. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

A barátnőm a legszebb lány nekem! Palvin Barbi még csak 1est kapna tőlem.


"Őt senki nem übereli." Dehogynem!

2019. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

Barbival jartam gimibe a szinyeibe


:D


az durva kifejezes hogy senki nem ubereli.. kb minden masodik lany ubereli aki hasonlo korban van...


kepeken jol mutat, tud pozolni a kameraba, globen borzaszto arckepe van ahogy kinyitja a szajat

videokat biztos talalsz neten interjukat vele

2019. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!