Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Három hete szakított velem, hogy már nem szeret. Előtte lévő nap még azt mondta és éreztette is velem, hogy szeret. Összepakolt (segítettem neki de már bánom..) és másnap haza is költözött. Azóta 2x volt nálam már, hagyott itt még dolgokat de én cuccaim nem hozza sosem. Nem beszélünk, most már nem is tetszikeli a képeim. Viszont van nálam még egy dolga. Szóltam, hogy nagyon szívesen ki viszem hozzájuk ha valaki otthon van (nem kellene látnom őt, mert csak a szívem szakad meg...) de ő azt írta, úgy is be dobja valamikor a párnám. Erre ő a közös szabadnapunkat választotta ki. Pedig előtte pár nappal is be tudná dobni én pedig oda adni neki mert erről megy haza munkából. Miért osztja még mindig be a szabadidőm? Miért nem választotta az egyszerűbb utat?

2019. aug. 16. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert olyan mint az irigy kutya, akinek már nem kell a csont, de inkább elássa, hogy más se ehesse meg. Így akar az uralma alatt tartani. Ez neki egy részt szórakoztató, más részt meg ha maga mellett tart, akkor még vissza is tudja magát könyörögni, ha nem talál senkit.
2019. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg ő most nem akar ismerkedni, csak élni. Vissza nem tud jönni, akármennyire is szeretem eleget bántott. Nem adnék neki újabb esélyt, hogy fájdalmat okozzon. Nagyon nem értem a logikáját. Túl gondolni se szeretném de ezt már nem tudom nem túl gondolni. Ez nekem már sok. Légyszívesebben be ülnék autóba és ki vinném tutta nélkül a dolgait. Csak parasztnak érezném magam utána.
2019. aug. 16. 17:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Legszívesebben* bocsánat.
2019. aug. 16. 17:25
 4/9 A kérdező kommentje:
És tudta nem tutta. Ideges vagyok. 😁
2019. aug. 16. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne válogasson az időpontok között. Légy erős, ne hagyd, hogy beossza az időd. Nincs valami közös ismerős, akinél otthagynátok mindketten a cuccot, aztán tőle elhoznátok a sajátotokat?

Vagy dobd be hozzájuk az ő holmiját, te meg hagyd a fenébe a párnádat. Nehogy már tárgyak miatt húzzátok-halasszátok a végét. Addig nem tudtok úgysem megnyugodni, amíg még hülyeségek ürügyén találkozgattok.

2019. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyének néz.


Ahogy 1-es is írta, az uralma alatt tart. Nem tudsz menni se jobbra se balra.

És úgy néz ki sikerül is neki, mert teljesen vele vagy elfoglalva.

2019. aug. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyan így gondolom én is egyébként csak kíváncsi voltam másnak mi a véleménye róla. Ráadásul jövőhét péntekre tette ezt az időpontot...
2019. aug. 16. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A cuccát dobd be neki, mikor nincs otthon, közöld vele, hogy a párnát megtarthatja, meg egyébként sem érsz rá pénteken, mert randid van. ;)
2019. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen veszem rá magam az a baj. Kedden valószínűleg meg lépem ezt a dolgot... Hétvégén nem fog menni sajnos mert dolgozom. :)
2019. aug. 16. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!