Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudok példát olyanra, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok példát olyanra, h nagyon csúnya szakítás után, idővel újra összejöttek?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, h szakításkor illetve szakítás után, egymásnak keresztbe tettek. Nem álltak szoba egymással, mert annyira össze vesztek pénzen vagy más erkölcsi dolgokon, stb... Esetleg zaklatás is volt valaki részéről. Vagy bejött egy harmadik fel aki miatt szetmentek, és akkor hármas háború... És ezek után meg a régi pár újra összejött...Minden különös történet jöhet:)

2019. máj. 24. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen.

Nagyon csúnya szakítás volt, annyit vitáztunk a barátommal egy idő után, hogy már egy szenvedés volt, semmiben sem értettünk egyet, ezért szakítottam. Nagyjából 3 hónapig nem álltunk egymással szóba, főleg, hogy az elején egyfolytában hívogatott, nem csak ő, hanem a haverjai telefonjáról is.

Aztán egyszer csak abbahagyta, úgy egy hónap után (addig nagyjából 2-3 naponta ezzel szórakozott). Eltelt még két hónap, megkeresett, ekkor már teljesen normálisan, úgyhogy én is szóba álltam vele. Jó darabig csak beszélgettünk, végül úgy láttuk, hogy mindketten fejlődtünk, esetleg megpróbálhatnánk újra.

Azóta már véglegesen is szakítottunk, jó ideje mással vagyunk mindketten, mindenesetre én azt mondom, ha valakit tényleg szerettél, érdemes újra próbálni.

2019. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami ilyesmi. Egy teljesen diszfunkcionális kapcsolat volt, majdnem egy évig tartott. Azért lett vége, mert nem működött a szex. De egyáltalán nem. Aztán szakítottam és hamar összejöttem egy sráccal, akivel évekig együtt voltunk, de nagyon csúnya vége lett. És kb egy év múlva újra összejöttünk az első sráccal, úgy tűnt, az évek során fejlődött, de hamar kiderült, hogy egyrészt csak illúzió volt, másrészt meg is őrült az idő alatt. Azóta meg Fideszes lett, szóval jó döntésnek bizonyult a még csúnyább 2.szakítás.
2019. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!