Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szakítás után a legjobb barátom akar lenni. Ti mit tennétek?
Szeretném valahogyan kiírni ezt magamból, mert senki nincs mellettem, akinek elmondanám. Totálisan egyedül vagyok.
Szóval, 2 éve együtt voltunk, de azóta már egyszer szakított velem, de nem tudott elengedni teljesen. Akkor is ugyan ezt mondta, hogy mi leszünk egymás legjobb barátai. Be is vallotta, hogy ő mindig szeret engem, de szakított, mert nem vagyok valódi vegán. Nagyon spirituális alak, ezért szigorú az étkezési szokással. Ahogyan a családja is, nem fogadnák el, ha megérinteném a 'páromat' a közelükben. Interneten ismerjük egymást és úgy van a tervben, hogy jövőre találkozunk. De már csak, mint legjobb barátok.
Nagyon magam alatt vagyok, az elképzelt boldog jövőm már nem tudom hol van vagy hol lesz.
Azt is mondta, hogy neki nem kell barátnő, feleség többé. Pedig én voltam neki az első, aki feleségül is akart venni, akit szeret.
Nem értem a gondolkozását.
Lehet, nem tudtok követni, esetleg bolondnak néztek, de muszáj volt ezt leírnom.
Ha két év alatt még nem is találkoztatok személyesen, ez mitől lett volna párkapcsolatnak tekinthető?
Hány évesek vagytok és hol éltek, hogy két év internetes ismerkedés után még nem volt alkalmatok személyesen találkozni?
A helyedben ezek után a "szakít, mert nem vagyok igazi vegán" epizód után megírnám, hogy rendben, elfogadom a döntésedet, köszönöm az eddigi beszélgetéseket, aztán pedig mindenfajta kommunikációt lezárnék vele.
Szerintem kár lenne további hónapokat rádobni arra az életedből, hogy közös boldog jövőt tervezgess, képzelj el egy olyan férfival (vagy gondolom, inkább fiúval), aki olyat mond, hogy te vagy az első, akit feleségül venne, de két év alatt (!!!) még nem sikerült megteremtenie a lehetőségét, hogy személyesen találkozzatok (nem beszélve erről az annyira spirituális, hogy nem fogad el vegán társat gondolatmenetről).
Tényleg minden bántó szándék nélkül, de te komolyan tudod őt venni?
Bolondnak nem nézlek, csak fiatalnak, jóhiszeműnek, a tapasztalatlanságodból kifolyólag naivnak.
A helyedben lezárnám a vele való kapcsolatot, kommunikációt, és mikor feldolgoztam ezt az egészet, akkor ismerkednék.
Nem a neten, hanem a való világban.
Te tényleg ennyire hülye vagy?
Milyen kapcsolat, milyen szerelem? Nem is láttátok egymást élőben, nem is találkoztatok. Mindezt ráadásul 2 évig.
Össze tudtatok jönni, járni, szakítani már kétszer és mindezt egyetlen találka nélkül csupán neten? És normálisnak képzeled magatokat? Most pedig egyedül érzed magad mert a képernyőn nem jelenik meg az új üzenet? Eddig is egyedül voltál a monitoroddal.
A pasid meg egy idióta barom. Kétszer szakít ugyanazzal az okkal holott soha semmi nem változott. És a családja az meg valami szekta vagy mi? Nehogy megérintsd őt?
Komolyan mondom, amilyen hülyék élnek a földön ideje kihalni.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!