Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit kéne tennem?
Rossz kategória, de azért megválaszolom a kérdést.
A pároddal foglalkozz, ne másik emberrel szórakozz, mert annak nem lesz jó vége.
1 év alatt mérlegelned kellett volna, hogy kihez is kötődsz inkább.
Szerethetsz 2 embert , mindkettőt másképp, de ha ők is szeretnek akkor választanod kell.
A jelenlegi párodat átvered és hazudsz neki több mint egy éve. Mert nem vagy vele őszinte. Játszod a tökéletes barátnőt vagy élettársat, de közben mással lennél együtt, jobban vonz valaki más.
A másik srác tud rólad mindent, és elfogad úgy tűnik minden hibáddal és problémáddal.
Döntened kéne kivel akarsz élni a továbbiakban hosszú hosszú éveken át....
De ez akkor sem mehet így sokáig te is tudod.
Nem védeni akarom, de ez a "barát" még támogatott is, hogy várd a társad, ami nem könnyű ha valaki szereti a másikat.
Vele inkább összeillesz hosszú távon...
Ha ő valóban olyan jó és igaz barátod, amilyennek azt mondod, amiket mondasz róla, amiket tett, akkor ezt meg tudod vele beszélni.
Akkor meg fog hallgatni és válaszolni is fog.
Ha ő ilyen akkor megkérdezheted tőle, hogy mit érez irántad, mit gondol rólad. És az ő válaszai után már te is tudni fogod, hogy mit kéne tenned. Akkor már te is tudni fogod , hogy mit érzel. Mert más megvilágításba kerül minden.
Ha ő melletted volt míg a mostani társad távol volt, és ő nem ellene hangolt téged , hanem még támogatott, akkor ezt is nyugodtan megbeszélheted vele.
Persze nem telefonon meg a hülye messengeren.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!