Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segíthet-e a visszaszerzem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet-e a visszaszerzem az exem sorozat?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, nagyon megviselt sokkot is kaptam. Nagyon szeretem a barátnőm, de lehetett érezni hogy valami hiányzik a kapcsolatunkból...talán a kommunikáció. Azt mondta hogy maradjunk barátok. Majd megkérdeztem szeret-e s azt mondta igen, de nem erről van szó. Egyedül akar lenni, mert sok a gondja. Ha adok neki időt sikerül visszaszereznem? Fel szeretném emelni őt!! Mert imádom...

2018. márc. 7. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, keseregj kicsit, aztán keress mást. az ilyen újrakezdéses dolgokból nagyon ritkán van valami. Tapasztalatból írom. Nehezen teszi túl magát az ember fia/lánya egy szakításon, de jobb lezárni ezeket a dolgokat.
2018. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ezt eljátszottam már egyszer a menyasszonyommal...hidd el, nem lesz már olyan a kapcsolat. Szerintem ott marad a bizalmatlanság, a tüskék és úgy nem lehet " építkezni", olyan, mint mikor egy időzített bombán ülsz.
2018. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne akard visszaszerezni, tapasztalat.
2018. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ferfit szerez vissza a no az helyre szokott jonni , de ha ferfi not az hamar ossze dol megint.. A nok sokkal jobban szeretik ha nem foglalkoznak veluk mint sem futnak utanuk. Altalaban az dug aok not aki szo szerint le szrja oket a gcibe ! Sokaig nem keresed es tenyleg erdekled akkor talan vissza menne.. de ha meglat mas lannyal akkor noi szokast illetoen max 1 honapig megmarad a seggen aztan megint ott hagy.
2018. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már az írásodból is látszik, hogy birtoklod és nem a párja vagy. Ami a te szempontodból szomorú hír, mert egyrészt úgy sem ismered be (még magadnak sem) és így a következő kapcsolataid is ilyenek lesznek.


A kérdésedre a válasz: felesleges megvenned mert tök alap pszichológiai dologra épít. A lényege kb annyi, hogy teret hagysz a másiknak de érezteted vele, hogy ott vagy. Nem terheled azzal, hogy szereted/hiányzik/stb csak hagyod, hogy lemenjen a leválás szakasz a másiknál. Majd két-három hónap után lényegében magától fog visszajönni (kb annyi idő alatt megy le). Kb ennyiről szól az a sz*r.

2018. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a nő fog választani téged, nem te őt. Próbálj magaddal foglalkozni, légy fantasztikus és menni fog utánad.
2018. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben még sztem a baràtságnak sincs jövője.Te még többet érzel ő màr elhidegült elege lett .Tarsd tiszteletben amit kért .
2018. márc. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!