Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férfiak miért csak kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért csak kapcsolat céljából keresnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csinos(es nem is oltozkodom kihivoan, sminkelni is csak ritkan) atlagos vagyok es nem is flortolok ismerkedes kozben. Ennek ellenere mar tobbszor belefutottam, hogy ha megismerek valakit csak addig keres amig nem tudja meg, hogy foglalt vagyok. Fiuk, nektek van olyan lany ismerosotok akit igy kezeltek? Es ha igen, miert? Esetleg csak konnyen kaphatonak tunik, vagy nem eleg intelligens ahoz hogy baratkent tekintsetek ra? Esetleg ilyenkor felreertheto a lany viselkedese? Vagy mi kell hozza, hogy valakivel baratsagban maradjatok?

Tenyleg kivancsi lennek, mert baratkozni szeretnek,jol esne beszelgetni masokkal is, de nem tudom mit kene valtoztatnom.


2017. dec. 29. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Férfiak nem szoktak barátkozás céljából ismerkedni nőkkel.
2017. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

"vagy nem eleg intelligens ahoz hogy baratkent tekintsetek ra? "


Inkabb forditva 😃


Suna vadaszok. Kb. ennyit keresnek.

2017. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Annyira nem vagy intellektuális, hogy lehengereld őket a személyiségeddel.

Amúgy csak az a nő foglalt akin fekszenek.

2017. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nincs szükségem barátokra? Fiú és lánybarátokra se.
2017. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lány barátaim, haverjaim.


Volt aki visszautasított, de kulturáltan, korrekten tette, haverok maradtunk, volt akinél sosem próbálkoztam valamilyen okból.


Sokszor fordult elő, hogy én belementem volna a haverságba, de a nő ezt úgy értelmezte, hogy én továbbra is teperek a kegyeiért, szórakoztatom, fizetem a fogyasztását, mintha randi lenne, de igazából csak haverok vagyunk, aki ha kell, akkor ugrik, ha nem kell, akkor eltűnik. Én kerestem csak, én hallgattam meg, én figyeltem rá. Ez nem barátság, ez rajongó tartás, arra pedig alkalmatlan vagyok.


Nos, pár ilyen alkalom után elkezdtem nagyon megválogatni, hogy kik azok, akikkel barátságot akarok fenntartani.


Másrészt, sokszor csak a bonyodalom van egy kapcsolatban élő nővel haverkodásból. Jön a féltékeny pasija, magyarázkodni kell, félreértések, stb. Volt már olyan lány, akivel tényleg csak haverok voltunk, de a párjával szemben úgy kezelt, mintha a szeretője lennék, szó szerint bujkálni kellett. Ez azért nem hiányzik, ha haver valaki, akkor nem ilyesmire vágyom

2017. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, nem nagyon szoktam ismerkedni kifejezetten barátkozás céljából. Sőt párkapcsolat létesítése céljából sem. Ahhoz hogy barátokat szerezz, nem elég nőnek lenned, tenni is kell érte.
2017. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak lány ismerőseim, akikkel ha találkozom, örülök nekik, elbeszélgetünk, de nem akarok tőlük semmit.

Akit komolyabban keresek, ott már vannak ilyen érdekek is :D

2017. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiak általaban nem barátkozásból keresnek lányokat... csak akkor alakul ki, ha úgy adódik. Keresni nőket a férfiak kapcsolat céljából szoktak, mert sima barátnak ott vannak a férfiak, és azok női.
2017. dec. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!