Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Párommal együtt éltünk fél évig albérletben, ám tegnap hajnalban ittasan nagyon összevesztünk és megütöttem őt.. aztán hirtelen felindulásból és abból kifolyólag hogy nagyon szarul érzem magam mostanáig hogy megütöttem, elköltöztem onnan testvéremékhez.. viszont nagyon megbántam mert ő még a költözés előtt feldobta a lehetőséget hogy maradjak.. és mostmár nem tudom visszacsinálni, de nagyon szeretem őt és vissza akarom kapni.. szerintetek van erre lehetőség? Vagy mit tehetnék? Segítsetek.. köszönöm előre is a válaszokat!
2017. dec. 22. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2017. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszélj vele mindenről őszintén, mi mást tehetnél?!

Aztán vagy igent mond, vagy nem.

2017. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sehogy... Ha megutotted, akkor onnan mar nincs tovabb, az alkohol meg semmikeppen sem kifogas... Kezd ujra massal, es probalj meg megoldast talalni az eroszakossagodra. Viszont engedd meg, hogy elmondjam, a kerdesedet olvasva az volt az erzesem,mintha az alberletedet akarnad visszakapni nem a parod...
2017. dec. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem az albérletet akarom visszakapni.. a párommal szeretném helyrehozni a dolgokat..
2017. dec. 22. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom visszacsinálni hogy visszakerüljek az albérletbe, hanem hogy ő megbocsásson nekem...
2017. dec. 22. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Máskor is megütnéd.. Idővel..


Amig meg nem változol béla addig nem való neked kapcsolat. Pont a mondat végén.

2017. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Odáig jutottunk, hogy átgondolja a dolgot, ha visszafogad akkor elmegyek szakemberhez..
2017. dec. 24. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!