Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen kegyetlen egy két nö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kegyetlen egy két nö?

Figyelt kérdés
Elhitette velem hogy mindennél jobban szeret.Aztán egy szombati nap elment tölem este már mással volt.Azt is ugy tudtam meg hogy én irtam rá.Utánna mondta meg az utolso héten már nem szeretett.Én még mindig szeretem.Nem birom elfelejteni.Még nem szerettem enyire senkit.
2017. dec. 18. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Amiért 1-2 férfi is kegyetlen. Engem az exem szó nélkül hagyott el másért, facebookon a közös képeikből láttam csak, hogy köztünk vége a dolgoknak. Egy szót nem mondott.


Tudom hogy nehéz, és sok idő túltenni magad rajta, de nem hibáztathatod az összes nőt. Sajnos mindenki belefuthat ilyenbe.

2017. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Így jártál, kifogtál egy ribit, akinek annyi gerince sincs, hogy közölje, mi a "helyzet". Mondjuk, 1-esnek abban igaza van, hogy megvan az ilyeneknek a férfi "megfelelőjük".
2017. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Jobban jartal mind en xd kivitem kulfodre(hozzam) segitetem munka szerezni(ahol en is vagyok) es 1hetre ra,mar munka tarsamal kefelgetet..szoval...
2017. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs semmi értelme egy nem működő kapcsolatot erőltetni, hidd el. Gonoszságnak feltétlenül nem nevezném, inkább egyszerűen elégedetlen volt veled. Hiába szereted őt mindennél jobban, ha nem tudod beteljesíteni az ő álmait. Valószínűleg te se tudnál megmaradni egy olyan nővel aki nem tud neked semmit se hozzátenni az életedhez. A nő is csak ember. Az ember pedig önző, és a saját túlélése, komfortja, az ego mindig az első helyeket töltik be a legfontosabb dolgainál. Nem tudsz vele mit csinálni, kösd le a figyelmed valami mással, egy hobbival. Ja és van egy ilyen kis "mondás" egy okos embertől akinek már el is felejtettem a nevét, amit mondott az valahogy így szól: "Ahelyett, hogy pillangókra vadásznál, inkább rakd rendbe a kerted és a pillangók jönni fognak maguktól." Mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja.
2017. dec. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
3-as Ez komoly???? erre te??
2017. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kéne megkérdezni.
2017. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Bírom az ilyen nőket :P
2017. dec. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Leszarom a pillangókat meg a kertet...Az ember sokszor nem azt kapja vissza,amit érdemel.Korrekt a másikkal,elkezd hozzá ragaszkodni,aztán jön a hideg zuhany.Egyik nap még minden happy,aztán a majd kereslekből annyi lesz,hogy szépen leszarják a fejedet.Néha komolyan bánom,hogy ennyi érzelem szorult belém,nőként meg pláne hátrány.Ez van,éld az életed,egy darbig egyedül,amíg helyre billensz lelkileg.
2017. dec. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3mas vagyok,igen ez tenyleg igy volt.(es meg exemnek alt neki fejeb xd) lakasbol kitetem(nem mintha maradni akart volna xd) munkarol kirugtam xd azota nem tartok vele semmilyen kapcsolatot a kis...
2017. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy bohóc kerüld el szélesívben keress egy normális nőt.. Skizofrén lehet.
2017. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!