Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Törődjek bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Törődjek bele vagy várjak még?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a barátom, próbàlom megérteni, de ő sem érti magàt!

Alapvető problémánk nem volt, 2 és fél évet voltunk együtt és szinte soha sem veszeledtünk, és ha igen akkor is max azon, hogy nem foglalkozik velem eleget, pedig tényleg nem vartam el sokat.

Elég bizonytalan tipus, több dolog is van ami miatt most nem vagyunk együtt, a kovetkezok a tenyek:

*bizonytalan tipus

* att kell vennie a csaladi vallalkozast amit bizonytalan jellemmel nem tud, es be van panikolva

* Sulira kell osszpontositania,mert eddig elhanyagolta, es ez az utolso eve

* Elmondasa szerint mar nincs a lila felho mint az elejen de nagyon szereti a szemelyisegem, ertekesnek tart es nem akarja teljesen megszakitani velem a kapcsolatot, ha szóba kerulok rosszul erzi magat, elmegy a kedve, nem tud semmire figyelni, osszerandul a gyomra es enni sem tud, nagyon le is fogyott

* Amikor osszejottunk azt az egyet banta h nem kesobb, mert meg nem elte ki magat, most viszont h nem vagyunk egyutt tenyleg sokat jar el szorakozni

* Nem mer keresni mert fel h jelnek veszem, ezzel ellemben pedig azt mondja h egyszer meg lehet egyutt leszunk, o sem tudja

* Minden haverja most nosul o meg nem az az elkotelezodo tipus, nem mintha en ferjhez akartam volna menni, de lehet ettol riadt meg

Lehet h csak ki akarja tombolni magat? V bepanikolt h ez komoly dolog? Vagy mar tenyleg nem szeret es nem jelentek neki semmit? Elegge emeszt a dolog mert nincs konkret oka a dolognak....


2017. dec. 17. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek vársz? amikor ő már újat keresi magának...hagyd
2017. dec. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%
Neked kell érezned,hogy megéri-e várni rá.
2017. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eljár szórakozni, de nem keres mást, ezt tobb forrasbol is tudom..de az is igaz, hogy ami késik az jön...
2017. dec. 17. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos elég valószínű, hogy nem szeret már. Szerintem ne reménykedj. Hagyd. Egy szerető, szerelmes férfi nem ilyen. Majd lesz neked jobb is.
2017. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem szeret már sőt lehet séges hogy sokáig ki ki is használt a végefele már.


Találj olyat aki tényleg szeret téged.

2017. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!