Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elküldött, miért írt még is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött, miért írt még is?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hónapja elküldött, felejtsem el stb. Most újra írt, kérdezte hogy vagyok stb. Miért keres engem ha elküldött? miért érdekli mi van velem, ha nem akar tőlem már semmit?(mert ebben biztos vagyok)
2017. okt. 24. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

szimpla kedvesség , ne gondold túl.

köszi jól

válaszolj tőmondatokban.

ennyi

2017. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A legrosszabb ***** válasza:
Tőmondatokban, ez a lényeg, ahogy az #1-es is írta. Sok olyan nő van ám, akik szakítás után szeretnek mindent tudni az exről, nehogy beelőzze őket újításban a volt hapsijuk. Anno a második exbarátnőm is ezt csinálta az előttem lévő barátjával, miután szétmentek. Ő maga mesélte el, hogy addig örül, amíg az exhapsija beszámol neki a mindennapjairól, mert így tudja róla, hogy nem csajozik be. Velem is ezt akarta a szakításunk után, csakhogy letiltottam mindenhonnan, bár szerintem a mai napig érdeklődik innen-onnan, hogy mi újság velem.
2017. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak érdeklődik. ne mutass túl nagy érdeklődést.
2017. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért küldött el, mert arra volt kíváncsi, hogy fontos vagy e neki annyira, hogy keresd utána.
2017. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatt akar is és nem is. És egy ember nem csak tudatbók működik.
2017. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet csinálni. Unatkoznak, vagy azt gondolják, hogy ettől jobb lesz a megítélésük. Egy exem pl. mindig akkor írt, amikor az új barátjával összevesztek.
2017. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!