Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Keressem vajon? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vajon? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Májusban vége lett a másfél éves kapcsolatomnak. Pasi szakított velem, ráadásul facebookon. Utána találkoztunk, odaadtuk egymásnak a cuccainkat. Azt mondta, hogy nem érzi azt, mint az elején. Éreztem már ennek a szelét, mert máshogy viselkedett velem, nem bújt hozzám, bunkó volt velem. Nagyon sok mindent lenyeltem neki, nem szóltam, ha bajom volt, inkább hagytam, nem akartam vitát, veszekedést. Nem is veszekedtünk a másfél év alatt. Szakításkor mondtam neki, hogy nekem szerelem után nincs barátság,nem nagyon akarok kommunikálni bele, mert úgy éreztem hogy ez engem akadályoz a továbblépésben,le, ki is töröltem őt mindenhonnan.

Mindig azt diktálom magamba, meg próbálom magammal tudatni, hogy sokkal jobban érdemlek, meg fiatal vagyok. De egyszerűen úgy érzem, hogy valahogy nem tudok továbblépni. Nem láttam őt szakítás óta, se képen se élőben. Folyamatosan vrle álmodok. Nagy butaság lenne írni neki? Vagy felvenni a kapcsolatot. Nem tudom mit csináljak.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2017. aug. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy olyan pasi, aki így szakít nem érdemli meg, hogy te törd magad miatta.

Persze ez a rossz érzés sokáig veled lesz.

2017. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Butasag lenne.
2017. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, nagy butaság lenne.
2017. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Három hónappal a szakítás után már nem kell ennyire erősnek lennie a ragaszkodásodnak. Esetleg próbálkozz meg azzal, hogy megnézed Facebookon. Hátha, ha látod hogy ő már tovább lépett, akkor enyhül benned is a ragaszkodás. Amúgy nagyjából 6 hónapig szerintem bármi belefér, addig meg hullámvasút van.


Esetleg próbálkozhatsz kondicionálni is az agyadba új infót az exedről. Ezt cirka 14-28 nap alatt be is tudod építeni a gondolataid közé. Pl. Ha eszedbe jut, hogy mennyire hiányzik, gondolhatsz arra, hogy még sem lehetett annyira az igazi neked, hisz ha az lett volna, akkor egyrészt nem hagyott volna el, másrészt nem hagyna magára téged.


De a kérdésedre a válasz: kibírnád az elutasítást? Elfogadnád, ha ennyi idő után azt mondaná, hogy neki már más párja van és őt szereti? Ha igen, akkor pedig keresd.

2017. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!