Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha üziben mindig eltolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üziben mindig eltolja a beszélgetést és telefonon se akar, írjak neki egy hosszú levelet?

Figyelt kérdés

Már a szakítás szélén vagyok, egyszerűen nem foglalkozik velem a párom, és erre annyit mond hogy szeret, de hogy ő szétszórt.

konkrétan mindig lemond, hetenta par orara futunk ossze stb

Nők, ha kaptok egy levelet, akár email akár máshogy, de a lényeg hogy akkor hosszan megfogalmazom mivan, azzal elérek valamit?

Nem értem miert mondja hogy szeret


2017. júl. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a férfi,hasonlóban voltam/vagyok..tudod mit csinálok én? leszarom..ugy ahogy ő is...de ha minnel tovabb huzza hiaba fog irni :)

Harmadik fél?

Megunt?

Mióta vagytok együtt? mennyi idősek vagytok?

2017. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen én vagyo ka férfi.

Én 24 vagyok ő, most lesz 26.

nem tudok 3. félről, bár már kitudja... Fél éve vagyunk együtt, nem kéne hogy megunjon, főleg, hogy 5 hónapja vagyunk együtt és hetente talizunk egyszer.


Én ennél többet akarok... és azt hogy ne mondjon le állandóan..

szóval a tere abszolut megvolt, és emellett néha megleptem, iylenek, de ügyeltem rá hogy sose legyek sok

2017. júl. 23. 18:16
 3/5 A kérdező kommentje:

azt mondja ő ilyen

de ne mondja már nekem senki, hogy ha vki szeret vkit, akkor nem keresi a masik tarsasagat...

2017. júl. 23. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a francba:) ugyanigy voltam az exemmel magyarul leszart én meg folyamatosan a kedvébe jártam.. aztán 1év után azt mondta szünetet kér mert nem tudja mit érez.. most jelenleg ott tartunk hogy sehol.. én már egyedülállóként élem a mindennapjaim. Ő meg csak gondolkozzon már ebből úgysem lesz semmi ha keres akkor sem:) 20/L
2017. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

olyan nehez meghozni a dontest :/ nagyon ragaszkodom hozza

2017. júl. 23. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!