Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek most mi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek most mi értelme?

Figyelt kérdés

Barátnőm pár hete szakitott velem , amivel semmmi gond nem volt. Igy érezte jónak , én meg fell fogtam .

Szakitás után még volt pár alkalom hogy kerestem , de nem azért hogy probáljuk meg megint , szimplán voltak olyan aproságok amikett le kellet zárni egymas közőtt .

Amitt érdemes tudni hogy , mindketten edző terembe járunk és mind ketten komolyan veszűk az edzést . Kaja és minden ami a testépitéshez jár az az életünk.

Amikor szét mentünk mondtam neki hogy nem segitek tőbbet mert , nem vagyunk egy pár.igy nem hiszem hogy nekem kotelezetségem hogy őtt toljam előre . Jőtt a hiszti .

Mikor még egxűtt voltunk mondta hogx szerezek neki xy zsirégető kokszot. Mire meg jőtt már nem voltunk egyűtt de.mivel nekem nem volt rá szükségem igy oda adtam neki, elmagyaráztam, le irattam vele mindent és meg kértem hogy soha tőbbet ne keressen, ne irjon de.még ha látt ne is kőszönyön , erre 2 naponta olyan dologal keres meg amitt ő is tudd , de meg kérdezi. Tegnap már sok volt hogy probálok felejteni és minden kis.hulyesegel zaklatt és meg mondtam neki hogy ne.irjon mert.ugyse irok vissza .

Most azt hisszi magarol hogy , ő olyan fontos ember hogy mindenkinek segiteni kell neki ? Vagy csak azert mert eddig toltam elore és nincs olyan most az életébe akki ezt tenné vele ?

Az ékezetek és a helyes irasi híbák miatt előre is elnézést kérek .


2017. jún. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele beszélni, egyszerűen tiltsd le, személyesen meg zavard el, hogy nem érdekel a baja. Túl egyszerű a megoldás.
2017. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Le van tiltva, sms esekell bombáz. De az se gond mert már nem fogok vissza írni neki. Csak nem értem hogy ha eldobott magátol és mindent ami vellem egyűtt jár akkor miért keres hogy segitsek , mikor tudta hogy ha én nem leszek akkor minden meg fogszűnni ami eddig alap volt.
2017. jún. 4. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"de.még ha látt ne is kőszönyön"


A mondat többi hibájától eltekintve, milyen hozzáállás már ez, hogy ne is köszönjön? Ez egy idióta hiszti, ha "felfogtad" a szakítást, meg tiszteletben tartod a másik döntését, akkor nem csinálnád ezt. Na, mindegy...

Amúgy meg, ha te már nem akarsz róla tudomást venni (lásd: ne köszönjön!), akkor TEDD AZT! Az összes spam email-en is pörögsz? Mert ha te ennyire ki akarod zárni az életedből, akkor nem foglalkozol vele, ha keres. És nem írsz ki róla kérdést. Érted? Csak ne foglalkozz vele. És egyébként nem tudom milyen választ vagy tanácsot vársz...

2017. jún. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki akkarom zárni de ha mindig van valami hűlyeség ugy nehéz.

Ez nem hiszti , én az exell ugy vagyok hogy ha vége akkor nincs már miert beszélünk vagy bármi más meg nyilvánulás egy más felé.

Ui: ha mi beszélünk 2 opcio van és mindig ez van , vagy őssze jővünk vagy őssze veszünk. Én egyikett se szeretném és igy a biztos ha semmi nincs egymás felé.

2017. jún. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!