Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek milyen férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen férfi az aki megszeretteti magát, majd elhagyja a másikat? Már soha többé nem kivánom a szexet.

Figyelt kérdés

Egy firfi akinek nincs önbizalma,ezért képes mindent megtenni azért (minden hazugságot) ,hogy a nő beleszeressen.

Majd mikor megnő az önbizalma,és a nő is teljesen beleszeret,aki nem akar mással lenni,nem kiván (szexuálisan) mást, elhagyja egy másik nőért,hogy bizonyitsa másnak is kell...

A végén a nőt otthagyja, anélkül h megmondaná öszintén h vége,és hogy miért hagyta ott. Már nem kivánja a szexet ,mert ez a férfi elvett tőle minden olyat ami jó volt régen.

Szóval én/a kérdező vagyok ez a nő, és tudom h más soha nem lesze boldog mert ez annyira megrázott, soha nem fogom tudni kivánni a szexet,felizgulni sem tudok,be sem nedvesedek. Lehet másnak ez nem fontos,de nekem rossz.

Ő pedig boldog egy másik nővel,miközben nekem játszotta el a nagy szerelmest.

Nem tudom hogy birnám ezt kiheverni. Undorodom a szextől, gyülölöm, pedig vele jó volt ki is használta. Benedvesedtem tőle, uj dolgokat mutatott, szerettem,kivántam a szexet.



2017. ápr. 29. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
"megszeretteti magát" :D ilyet még sosem hallottam...
2017. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vajon ez a kérdés komoly, vagy csak trollkodás? :D
2017. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most nem értem h miért gondoljátok trollkodásnak...
2017. ápr. 29. 14:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert van egy gerinctelen,érzéketlen férfi, aki átver egy nőt. Miért olyan nehéz ezt elhinni. Egyszerűen csak soha többé nem kivánom emiatt a szexet, nem birom feldolgozni,h volt egy ilyen férfi az életemben akivel jo volt minden,és csak arra kellettem..
2017. ápr. 29. 14:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy túl fiatal vagy még, esetleg nincs elég tapasztalatod.

Az meg kicsit merész kijelentés, hogy soha többet nem kívánod a szexet, stb...

Ilyeneket ne mondj, mert ilyet kb. 10-12 éves lánykáktól hall az ember.

2017. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges túldrámázás az, amit művelsz. Úgy érzed átvertek, csalódtál...stb. Rendben van, ilyenkor normális, ha nem kívánod a szexet, és azt érzed nem is fogod. Ellenben ahelyett, hogy ezt elkezded full komolyan be is beszélni magadnak, inkább tombold ki magadból. Üvölts párnába, járj el boxolni, csapkodj, hisztizz, bőgj, ami jól esik. Aztán, ha ezt meguntad, meggyászoltad, rázd le magad, legközelebb legyél figyelmesebb, és kész. Kicsit durva ennyi miatt temetni magad, de persze a te életed te döntésed. Ellenben ne hidd, hogy te vagy az egyetlen, aki pofára esett, de a legtöbben felállnak utána, minimális agonizálás után.
2017. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

Soha többé, jesszusom, mekkora hülyeség ez. Dolgozd fel, lépj tovább és tanulj belőle. Persze, hogy megrázó, ha elhagynak, de könyörgöm; belepusztulni azért nem kell.

Ez így nagyon gyerekes.

2017. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
ez vagy troll kérdés vagy ez a kislány tök hülye
2017. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: ha engem átvert és kihasznált egy csaj, akkor én is ugyanúgy viselkedjek, mint te?
2017. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!